Niemożliwe nie istnieje – Gromee i Edyta Górniak wydali wspólny utwór!

Utwór zatytułowany “Król” miał swoją premierę podczas Sopot Top Of The Top Festival. Teraz otrzymujemy wersję studyjną, która może stać się hitem.

sunrise

Andrzeja Gromalę aka Gromee swobodnie w ostatnich miesiącach można nazwać czołowym łącznikiem między światem klubowym a innymi gatunkami. Dobitnym przykładem tego jest chociażby utwór “Górą Ty“, w którym występują Golec uOrkiestra i Bedoes, a który to stał się jednym z większych hitów w polskich rozgłośniach radiowych. Teraz jednak dostajemy coś, czego w sumie po występie krakowianina na Sunrise Festival 2019 mogliśmy się spodziewać.

Producent wydaje bowiem wspólny utwór z… Edytą Górniak! “Król” miał już swoją telewizyjną premierę podczas środowego koncertu w ramach Sopot Top Of The Top Festival 2019. Andrzej i Edyta zaprezentowali nowe wersje tanecznych klasyków oraz swój nowy singiel, utrzymany w spowolnionym, future house‘owym stylu z lekkimi synthwave‘owymi nawiązaniami.

kalendarz

Po występie w internecie zrobiło się gorąco – słuchacze w komentarzach zaczęli zarzucać artystom nadmierną inspirację utworami “Lovi” Sergeya Lazareva oraz “Survive”, za którym stoją Don Diablo, Gucci Mane i Emeli Sande. Po przesłuchaniu wszystkich trzech utworów można odnieść wrażenie, że istnieją pewne podobieństwa – jednak w dzisiejszych czasach o uniknięcie takowych naprawdę ciężko (szczególnie w świecie EDM), a i w tym wypadku nie są one bardzo rażące i – co najważniejsze – nie stanowią kopii 1:1. Jest to więc zupełnie inny case od tego, którego bohaterami w ostatnich miesiącach byli Seth Hills i Guy Arthur.

ultra

Abstrahując od tego – otrzymaliśmy naprawdę przyjemny, letni utwór, który z pewnością dobrze sprawdzi się w rozgłośniach radiowych. Już teraz możecie sprawdzić, jak jedna z najbardziej uznanych polskich wokalistek poradziła sobie na EDMowym bicie – odnośnik do odsłuchu wersji studyjnej znajdziecie poniżej.

foto: Gromysz

sunrise

kalendarz

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?