NGHTMRE i Slander przejmują jedną ze scen na Ultra Music Festival 2020. To będzie mocne uderzenie!

Jedne z najpopularniejszych postaci światowej sceny bass music przejmą scenę UMF Radio na jeden dzień podczas Ultra Music Festival 2020.

sunrise

Do kolejnej edycji Ultra Music Festival jest już bliżej niż dalej. Co prawda nie znamy jeszcze lineupu imprezy, ale organizatorzy już zdążyli zaskoczyć fanów eventu. Po raz pierwszy w historii Carl Cox przejmuje scenę Megastructure na wszystkie trzy dni festivalu. Zmiany dotknęły również scenę A State of Trance, która tym razem będzie w sobotę. Dziś włodarze Ultra ogłosili kolejną nowość na swoim evencie.

NGHTMRE i SLANDER przejmują UMF Radio

Tradycyjnie podczas Ultra, scena UMF Radio jest przejmowana przez różne marki i labele. Swoje sceny miały tam min takie wytwórnie jak STMPD, Revealed czy mau5trap. W przyszłym roku będziemy mieli kolejny sążny takeover – na jeden dzień scenę przejmują bowiem NGHTMRE i SLANDER wraz ze swoją wytwórnią Gud Vibrations. Ultranauts będący jednocześnie fanami bass music z pewnością są zadowoleni z tego ogłoszenia.

kalendarz

Pierwsze ogłoszenia artystów już wkrótce

Ultra Music Festival 2020 odbędzie się w dniach 20-22 marca 2020 roku. Przyszłoroczna edycja będzie jednocześnie powrotem po rocznej przerwie do kultowego już Bayfront Park. Artystów, którzy wystąpią na przyszłorocznej edycji zapewne poznamy w najbliższych dniach lub tygodniach. Kto wie, może wśród nich będzie jakiś polski alias.

kalendarz

kalendarz

Total
14
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?