kontakt

Do kolejnej edycji Ultra Music Festival jest już bliżej niż dalej. Co prawda nie znamy jeszcze lineupu imprezy, ale organizatorzy już zdążyli zaskoczyć fanów eventu. Po raz pierwszy w historii Carl Cox przejmuje scenę Megastructure na wszystkie trzy dni festivalu. Zmiany dotknęły również scenę A State of Trance, która tym razem będzie w sobotę. Dziś włodarze Ultra ogłosili kolejną nowość na swoim evencie.

NGHTMRE i SLANDER przejmują UMF Radio

Tradycyjnie podczas Ultra, scena UMF Radio jest przejmowana przez różne marki i labele. Swoje sceny miały tam min takie wytwórnie jak STMPD, Revealed czy mau5trap. W przyszłym roku będziemy mieli kolejny sążny takeover – na jeden dzień scenę przejmują bowiem NGHTMRE i SLANDER wraz ze swoją wytwórnią Gud Vibrations. Ultranauts będący jednocześnie fanami bass music z pewnością są zadowoleni z tego ogłoszenia.

Pierwsze ogłoszenia artystów już wkrótce

Ultra Music Festival 2020 odbędzie się w dniach 20-22 marca 2020 roku. Przyszłoroczna edycja będzie jednocześnie powrotem po rocznej przerwie do kultowego już Bayfront Park. Artystów, którzy wystąpią na przyszłorocznej edycji zapewne poznamy w najbliższych dniach lub tygodniach. Kto wie, może wśród nich będzie jakiś polski alias.

kontakt