A State Of Trance zostaje na Ultra Music Festival!

Impreza, na której czele stoi Armin van Buuren, po raz dziesiąty będzie częścią Ultra Music Festival. Zmianie ulegną scena i dzień.

kalendarz

Jakiś czas temu na naszych łamach opublikowaliśmy newsa na temat sceny Megastructure, instalowanej rokrocznie na Ultra Music Festival. Od 2011 do 2018 roku dzielili ją Carl Cox (piątek i sobota) oraz Armin van Buuren (niedziela). W 2019 roku nadeszły zmiany – podczas tegorocznej edycji ikona muzyki techno przejęła spektakularną scenę na wszystkie trzy dni imprezy. Trance pojawił się za to tam, gdzie podczas pierwszych dwóch dni funkcjonowało Live Stage.

Ultra Music Festival powraca jednak na Bayfront Park, ale bez trance’u na Megastructure. W tym miejscu rodziło się więc pytanie – co dalej z Arminem i spółką?

emuze.me

A State Of Trance po raz dziesiąty w Miami

Odpowiedź na to pytanie przyniosło nam najnowsze wydanie prowadzonej przez Armina audycji. Oprócz cotygodniowej dawki nowości oraz drugiej części odsłuchu albumu “Balance”, otrzymaliśmy bardzo istotną informację dotyczącą marcowej imprezy. Jak się okazało, niepokoje Trance Family były niepotrzebne – A State Of Trance nigdzie się z Miami nie rusza!

ASOT tym razem w sobotę

Zmianie ulegnie tylko dzień, w którym scena z muzyką trance będzie funkcjonować. Przez ostatnie 9 lat była to niedziela – a od przyszłorocznej, jubileuszowej dla ASOTa edycji, będzie to sobota. Nie każdemu przypadło to do gustu – wielu Ultranauts przywykło bowiem do “trance’owej niedzieli”.

ultra

Na ten moment nie wiadomo, na której scenie zawitają Armin i spółka. Spekuluje się, że będzie to scena Worldwide – jednak na potwierdzone informacje będziemy musieli jeszcze poczekać.

emuze.me

Total
52
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?