Guy Arthur i Todd Helder wydają wspólny numer! Premiera w przyszłym tygodniu

Guy Arthur kontynuuje dobrą passę w świecie muzyki EDM. Już wkrótce ukaże się jego collab z uzdolnionym dwudziestojednolatkiem – Toddem Helderem.

PDC

Guy Arthur to twórca, który po kilku latach dość spokojnego przebiegu kariery zaczyna osiągać sukcesy coraz bardziej adekwatne do talentu. W ubiegłym miesiącu spod jego rąk wyszedł oficjalny remix dla Juliana Jordana, który ukazał się w wytwórni STMPD RCRDS. Holender w trakcie jednego z live’ów na Instagramie przyznał, że to nie koniec ich współpracy, bowiem w kolejce czeka jeszcze jeden numer. Polak pojawił się również na wirtualnym festiwalu wytwórni Martina Garrixa, notując istne wejście smoka.

Teraz przyszła pora na kolejny krok – tym razem jest to collab z jednym z najzdolniejszych młodych producentów ostatnich lat, którym jest Todd Helder. Dwudziestojednolatek został doceniony przez wielu za swój unikatowy styl oraz śmiałość w eksperymentowaniu z dźwiękiem.

emuze.me

Polak tym razem w NCS

Mogłoby się zdawać, że collab na linii Guy Arthur – Todd Helder ukaże się w STMPD RCRDS – jednak nic bardziej mylnego. Współpraca Polaka z Holendrem wyjdzie w wytwórni No Copyright Sounds. Nie oznacza to jednak regresu – wszak mamy do czynienia z potężnym labelem z ponad 25 milionami subskrypcji na YouTube.

Wyświetl ten post na Instagramie.

17.04.2020

Post udostępniony przez NCS (@nocopyrightsounds)

Wspólny utwór Artura i Todda ukaże się już 17 kwietnia, ale możemy posłuchać go już teraz. Polak zagrał bowiem “Closer” jako przedostatni numer w swoim różnorodnym secie podczas STMPD RCRDS Festival. Całość znajdziecie poniżej – fragment zaczyna się w minucie 55:19.

PDC

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?