kontakt

Hardwell po prawie 4 latach wrócił z przytupem. Najpierw przywitał nas tajemniczym setem na Ultra Music Festival w Miami, a później zdradził, że utwory, które tam usłyszeliśmy znajdą się na jego solowym albumie. Dotychczas na platformach streamingowych dostępne są „Into The Unknown” i „Broken Mirror”. Dziś dołącza do nich „F*cking Society„.

Mocne słowa

Hardwell powrócił z zupełnie nowym stylem, w którym łączy ostatnio popularne techno ze swoim ukochanym big room’em. W ostatnich poczynaniach Holendra usłyszeć można także wpływy trance’owe i future rave’owe. Od tego standardu nie odbiega ostatni utwór Hardwella zatytułowany „F*cking Society„. Szczególną uwagę przykuwa tekst, w którym słowo „f*ck” w przeróżnych formach pada aż 9 razy! Ktoś tu chyba naprawdę się wkurzył na społeczeństwo…

They know our bullshit in the fucking society
Besides saying nothing, keeping calm for eternity
They sell out their soul in search for publicity
And keep on ignoring the shaking reality

Fuck puppets, fuck schmucks
Fuck loneliness, fuck ignorancе
In the fucking society

Solidny powrót

Hardwell zaliczył (a właściwie wciąż zalicza) bardzo udany powrót. Podsumujmy go krótko: znakomity set powitalny na Ultra Music Festibal 2022, seria vlogów, zapowiedź solowego albumu w nowym stylu oraz trasa koncertowa, która odwiedzi między innymi Łódź. Bilety na listopadowy występ Hardwella w Polsce możecie nabyć pod tym linkiem.

kontakt