Hardwell uruchamia serię vlogów. Na pierwszy ogień występ na Ultra Music Festival od kuchni

Na social mediach Hardwella pojawił się vlog pokazujący kulisy jego występu na Ultra Music Festival 2022. Wkrótce kolejne epizody.

emuze.me

Ledwo rozpoczął się sezon eventowy, a my już mamy wiele emocji. Mające miejsce pod koniec marca Ultra Music Festival 2022 dało nam sporo atrakcji, na czele z wielkim powrotem Hardwella. Jego zupełnie nowy i odmienny od dotychczasowego materiał spowodował niemały ruch w EDMowej części internetu. Pierwsze dwa utwory po przerwie już ujrzały światło dzienne, a na kolejne jeszcze troszkę poczekamy. Robbert wraz ze swoim teamem postanowił jednak umilić czas swoim fanom w oczekiwaniu na kolejne single.

UMF od kuchni

Na kanale Holendra na platformie YouTube ruszyła bowiem seria vlogów o takiej samej nazwie, co album – czyli “Rebels Never Die”. W pierwszym, trwającym dwie i pół minuty epizodzie, zobaczyć możemy kulisy występu Hardwella na Ultra Music Festival 2022. Oko kamery uchwyciło przylot producenta do Miami, spotkania z różnymi ludźmi, i wreszcie to, co działo się podczas występu. Nie zabrakło także pełnych wzruszeń chwil już po zakończeniu seta – szczególną uwagę przykuwa krótki dialog Robberta z Adamem Russakoffem, jednym z włodarzy wydarzenia.

emuze.me

Zagrałem wyłącznie niewydaną muzykę i nie wiedziałem, czego się spodziewać. To było kurewsko fajne!

Hardwell tej jesieni w Polsce

Kolejnych epizodów możemy się spodziewać najpewniej w okolicach premier singli z “Rebels Never Die”, a także występów w ramach trasy koncertowej. Ta wystartowała właśnie w Miami i odwiedzi Europę, Amerykę Północną i Bliski Wschód. Na liście destynacji Hardwella jest także Polska – koncert w ramach touru promującego nadchodzące wydawnictwo odbędzie się 12 listopada w łódzkiej Atlas Arenie. Więcej informacji na ten temat (a także bilety) znajdziecie pod tym linkiem, a vloga z powrotowego występu Hardwella możecie obejrzeć poniżej.

foto: Michele Eve Sandberg

emuze.me

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?