kontakt

Ledwo rozpoczął się sezon eventowy, a my już mamy wiele emocji. Mające miejsce pod koniec marca Ultra Music Festival 2022 dało nam sporo atrakcji, na czele z wielkim powrotem Hardwella. Jego zupełnie nowy i odmienny od dotychczasowego materiał spowodował niemały ruch w EDMowej części internetu. Pierwsze dwa utwory po przerwie już ujrzały światło dzienne, a na kolejne jeszcze troszkę poczekamy. Robbert wraz ze swoim teamem postanowił jednak umilić czas swoim fanom w oczekiwaniu na kolejne single.

UMF od kuchni

Na kanale Holendra na platformie YouTube ruszyła bowiem seria vlogów o takiej samej nazwie, co album – czyli “Rebels Never Die”. W pierwszym, trwającym dwie i pół minuty epizodzie, zobaczyć możemy kulisy występu Hardwella na Ultra Music Festival 2022. Oko kamery uchwyciło przylot producenta do Miami, spotkania z różnymi ludźmi, i wreszcie to, co działo się podczas występu. Nie zabrakło także pełnych wzruszeń chwil już po zakończeniu seta – szczególną uwagę przykuwa krótki dialog Robberta z Adamem Russakoffem, jednym z włodarzy wydarzenia.

Zagrałem wyłącznie niewydaną muzykę i nie wiedziałem, czego się spodziewać. To było kurewsko fajne!

Hardwell tej jesieni w Polsce

Kolejnych epizodów możemy się spodziewać najpewniej w okolicach premier singli z “Rebels Never Die”, a także występów w ramach trasy koncertowej. Ta wystartowała właśnie w Miami i odwiedzi Europę, Amerykę Północną i Bliski Wschód. Na liście destynacji Hardwella jest także Polska – koncert w ramach touru promującego nadchodzące wydawnictwo odbędzie się 12 listopada w łódzkiej Atlas Arenie. Więcej informacji na ten temat (a także bilety) znajdziecie pod tym linkiem, a vloga z powrotowego występu Hardwella możecie obejrzeć poniżej.

foto: Michele Eve Sandberg

kontakt