Lada dzień Hardwell z dwugodzinnym setem w Polsce! Oto timetable i support koncertu

Już 12 listopada w łódzkiej Atlas Arenie wystąpi Hardwell w ramach trasy “Rebels Never Die”. Przed Wami support i timetable wydarzenia.

sb

Coraz mniej dzieli nas od występu Hardwella w Polsce w ramach jego trasy koncertowej “Rebels Never Die”. Holender powrócił w tym roku po długiej przerwie z całkiem innym stylem muzycznym, nowym albumem oraz światową trasą, której jeden z przystanków będzie miał miejsce właśnie w Polsce. Dokładnie 12 listopada w łódzkiej Atlas Arenie będziemy mieli okazję usłyszeć na żywo całkiem nową muzyczną odsłonę Hardwella.

Poznaliśmy timetable i support

Pojawiła się wyczekiwana rozpiska godzinowa wydarzenia, a przy okazji poznaliśmy także artystę, który będzie supportem przed koncertem Hardwella. Drzwi otworzą się dla uczestników o godzinie 19. Po otwarciu całego wydarzenia, podobnie jak podczas innych koncertów w ramach trasy, uczestników swoim setem rozgrzeje Tim Hox. O 22 planowo rozpocznie się dwugodzinny występ Hardwella. Całe wydarzenie ma zakończyć się o północy.

Hardwell “Rebels Never Die” w Łodzi – timetable

19.00 Otwarcie bram
20.00 Opening Soundscape
20.30 – 21.45 Tim Hox
21.45 changeover
22.00 Hardwell

Bilety wciąż dostępne

Wszyscy zainteresowani wydarzeniem, którzy do tej pory nie mieli okazji zakupić biletu, mogą nadal to uczynić między innymi na stronie organizatora – Follow The Step – pod tym linkiem. Wejściówki dostępne są w cenie 179 zł. W tym tygodniu na naszych social mediach rozpocznie się także konkurs, w którym do wygrania będą wejściówki na ten event. Śledźcie nas uważnie!

sb

Total
16
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?