Hardwell wydaje nowy album! Nie jest to jednak to, czego oczekujemy…

Hardwell tuż po wczorajszym epizodzie swojego radioshow ogłosił premierę nowego albumu. Tym razem będzie to jednak publikacja w formule “greatest hits”

sunrise

Za nami jubileuszowy epizod cieszącego się ogromną popularnością radio show Hardwell On Air. W 450. odcinku prowadzonej od 2011 roku audycji można było usłyszeć największe hity Robberta, którym towarzyszyły życzenia i gratulacje od innych gwiazd EDM – wśród nich Tiesto, Armin Van Buuren czy też Mike Williams. Pojawił się również Fedde Le Grand, który zaskoczył wszystkich słuchaczy, wspominając o… nowym albumie bredańskiego producenta.

Nie nowości, a klasyki

Nie ukrywamy – byłby to naprawdę mocny krok w karierze będącego już od 1,5 roku na urlopie od występów producenta. Jak się jednak okazało, na nowy materiał będziemy musieli jeszcze poczekać. Najnowsze wydawnictwo Hardwella nie będzie bowiem pełnoprawnym krążkiem na modłę “United We Are”, a składanką z jego największymi hitami.

kalendarz

Kompilacja będzie nosiła tytuł “The Story of Hardwell“. Jest to oczywiste nawiązanie do pokaźnego timeline’u historii jego kariery, który od ponad roku pojawia się na jego instagramowym profilu. Premiera albumu zaplanowana jest na 31 stycznia. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie, właśnie wtedy zakończy się instagramowa linia seria na profilu Holendra. W tym momencie historia znajduje się na 2018 roku.

ultra

Wszystko może się zdarzyć

Czy zakończenie retrospektywnej serii oraz wydanie albumu w formule “greatest hits” jest początkiem czegoś wielkiego? Wiele osób czeka na powrót Holendra do grania koncertów, i może być to świetna okazja na zaskakujący comeback. Sezon eventowy dopiero przed nami i jeszcze wiele może się zdarzyć…

kalendarz

sunrise

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?