Hardwell wydaje pierwszy remix od niemal 5 lat! “I Want You” od La Fuente w brzmieniu techno

Po albumie Rebels Never Die, Hardwell powraca z pierwszym od lat remixem, biorąc na warsztat jeden z festiwalowych hitów minionego lata.

kalendarz

Jednym z hitów minionego lata okazało się “I Want U” od La Fuente. Tech house’owy banger podbił niejeden festiwal, ale i również stacje radiowe, zwłaszcza w rodzimej Holandii. Nie ma zaskoczenia więc, że numer spodobał się Hardwellowi, który podjął się wykonania remiksu. Nową wersję mogliśmy już usłyszeć w letnich setach Robberta, w tym chociażby na Tomorrowland. Zgodnie z oczekiwaniami, otrzymaliśmy przeróbkę na nowy styl producenta, określany mianem bigroom techno.

Pierwszy remix od lat

Po tygodniach czekania, remiks został wreszcie oficjalnie wydany. Tym samym jest to pierwszy remix Hardwella od prawie pięciu lat. Wtedy bowiem Holender mógł pochwalić się wydaniem oficjalnej interpretacji “Summer Of Love” od U2 – choć rozeszła się ona bez większego echa.

emuze.me

Remix dla La Fuente jest także pierwszym wydaniem Hardwella w nowej odsłonie spoza albumu “Rebels Never Die“. Może to więc zwiastować wypuszczenie w niedługim czasie kolejnych nowości. Przypomnijmy, że Holender ma w zanadrzu nadchodzące kolaboracje między innymi z Sub Zero Project czy Space 92, których wydanie zapowiadał w swoim AMA.

Zarówno remiks, jak i nadchodzące ID usłyszymy zapewne podczas występu Hardwella w Polsce, który odbędzie się już 12 listopada w Łodzi. Bilety z drugiej puli są wciąż dostępne do nabycia w cenie 179 złotych.

ultra

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?