Najlepszy klub na świecie ogłasza tegorocznych rezydentów. Kto wystąpi w Hï Ibiza tego lata?

Hï Ibiza, najlepszy klub świata 2023 według DJ Mag ogłosił tegorocznych rezydentów. Wśród nich znaleźli się m.in. David Guetta i Eric Prydz.

kalendarz

Za oknami jeszcze niezbyt ciepło, ale wielu fanów dobrej zabawy już powoli szykuje się na te najcieplejsze miesiące roku. Ci najbardziej zamożni z nich z pewnością mają zakusy na to, aby odwiedzić tego lata Ibizę. Nic dziwnego – wszak imprezowa stolica świata co roku ma do zaoferowania masę atrakcji, na czele z cyklami występów najpopularniejszych postaci świata muzyki elektronicznej. Prym w tym temacie wiedzie klub Hï Ibiza, zwycięzca głosowania na najlepszy klub na świecie organizowanego przez DJ Mag. Wysoka forma zostanie zachowana także w tym roku – i wiemy to, bo znamy już postaci, które będą rezydentami tej miejscówki w nadchodzącym sezonie.

12 wspaniałych w Hï Ibiza

Hï Ibiza to miejsce dobrze znane każdemu bywalcowi najbardziej imprezowej wyspy świata. Klub co roku zdobywa tytuły najlepszego klubu na całym globie. Dużą częścią tych sukcesów są z pewnością rezydenci. W zeszłym roku parkiet rozgrzewały takie postaci, jak David Guetta, Martinez Brothers czy Tale of Us. W tym roku zmieniło się niewiele.

emuze.me

Najbardziej znienawidzone dni tygodnia, czyli poniedziałki, należeć będą do Erica Prydza. Szwed ma zaprezentować nową, nigdy wcześniej niewidzianą koncepcję audiowizualną. Ma ona, tu cytat, “w pełni zanurzyć publiczność w klubowym doświadczeniu niepodobnym do niczego, czego byli świadkami wcześniej”. Równolegle w Club Room grał będzie Patrick Topping. To wszystko od 24 czerwca do 9 września.

Wtorki od 18 czerwca do 24 września zarezerwowane są dla The Martinez Brothers, których imprezowicze spotkają w sali Theatre. Parkiet w Club Room rozgrzewał będzie natomiast Paco Osuna.

ultra

Środy od 5 czerwca do 24 września to działka osoby, która podpisała się pod jednym z najgłośniejszych tech-house’owych hitów ostatnich lat – a jest nią FISHER. Nie gorsze brzmienia dobiegać będą dobiegać z Club Roomu, gdzie za sterami znajdzie się Vintage Culture.

W czwartkowe wieczory za deckami Theatre w Hï Ibiza zobaczyć będzie można duet Tale of Us i ich koncept Afterlife. Na wyjątkowy experience będziecie mogli liczyć od 27 czerwca do 22 sierpnia.

Wisienka (lub też truskawka) na torcie

Decydenci Hï Ibiza, zgodnie z zasadą “najlepsze na koniec”, najgłośniejsze nazwiska zabookowali na weekendy. W piątki od 7 czerwca do 4 października, w najlepszym klubie 2023 r. zagra najpopularniejszy DJ 2023 roku – David Guetta. Nie będzie tam jednak sam. Francuzowi towarzyszyć będzie bowiem MORTEN. Panowie zapewniają dawkę future rave’owych brzmień. Club Room będzie natomiast należał do MEDUZY i Jamesa Hype’a – tak samo, jak rok temu, panowie będą rozkręcać wspólne imprezy pod nazwą Our House.

kalendarz

W soboty od 18 maja do 5 października imprezowiczów pobudzać będzie Black Coffee, którzy przejmie Theatre, oraz Damian Lazarus, który stanie za sterami Club Room. Tydzień zakończy się imprezami house’owej marki Glitterbox. Będzie to seria zajmująca najwięcej dat w kalendarzu – do od 5 maja do 6 października.

Co istotne – co tydzień, oprócz rezydentów, za deckami będą pojawiać się liczni goście. Lineup’y poszczególnych nocy będą ujawniane z czasem – warto więc mieć to na uwadze, kupując bilety. Terminarz i wiele innych informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Hï Ibiza. Tam też prowadzona jest sprzedaż biletów. Od razu powiemy – ceny są adekwatne do klasy rezydentów i prestiżu samej wyspy!

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?