Jauz DJem jednego z programów na… Discovery Channel!

Jauz będzie DJem w jednym z programów realizowanych w ramach “Shark Week” – tygodnia tematycznego poświęconego rekinom.

silesia beats

Twitterowy żart, który przerodził się w hitowy remix – tak można opisać w kilku słowach historię remiksu, który Sam Vogel aka Jauz wykonał do dziecięcej piosenki “Baby Shark”. Pionier muzyki Bass House pokazał za sprawą tego release’u swoją wszechstronność, nawiązując przy okazji do swojego znaku rozpoznawczego.

Jest nim rzecz jasna rekin, który kojarzony jest z Amerykaninem już od dłuższego czasu. I co jak co – ale ten element przyrody będzie miał teraz jeszcze więcej wspólnego z dwudziestopięciolatkiem.

jay_cluss

Mianowicie artysta ogłosił na swoim Twitterze “największy shark-news w jego karierze“. W tym tygodniu ma miejsce bowiem “Shark Week“, czyli organizowany od 1988 roku przez Discovery Channel tydzień tematyczny, poświęcony właśnie rekinom. Jedną z pozycji programowych w tym czasie jest program “Shark After Dark“, w którym swój udział ma właśnie Jauz!

ultra

Twórca “Feel The Volume” przez cały tydzień będzie gościł w tym programie jako DJ.

Jednak to nie jest jedyny sposób, w jaki Sam i jego muzyka zostaną wykorzystane w ramach “Shark Week” – rzeczony na początku tekstu remix “Baby Shark” będzie także używany w dedykowanej oprawie wizerunkowej stacji.

silesia beats

Dla polskich fanów nie mamy jednak dobrych wieści – program nie jest i na ten moment nie będzie emitowany w polskiej wersji Discovery, można go zobaczyć wyłącznie w wersji amerykańskiej (protip dla posiadających dostęp do tej wersji – program emitowany jest w tym tygodniu codziennie o 23:00 czasu zachodnioamerykańskiego (PST), a więc o 8:00 rano czasu polskiego).

Angaż w programie telewizyjnym nie jest jednak jedyną aktywnością Amerykanina z okazji “tygodnia rekina” – na YouTube’owym kanale Marshmello pojawił się specjalny odcinek cotygodniowego formatu “Cooking with Marshmello”, którego gościem jest właśnie Jauz. Epizod tematycznie nawiązuje do tematyki rekinów i taco – a o tym, co w nim się dzieje, możecie przekonać się poniżej.

kalendarz

ultra

jay_cluss

Total
16
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?