Ośmiu artystów dołącza do lineup’u Mamry Festival 2022. To już nie tylko EDM!

Matt Bukovski, EMDI, Cyprex, Max Klimek, KaeN, bryska, Matt5ki oraz DJ Łojo – ci artyści zasilili lineup Mamry Festival 2022.

kalendarz

Końcówka lipca będzie stać w Węgorzewie pod znakiem dobrej muzyki – i to nie tylko tej elektronicznej. Podczas tegorocznej, pierwszej po wybuchu pandemii edycji Mamry Festival (kiedyś Beach Party Węgorzewo) na dwóch scenach zagra ponad 20 postaci reprezentujących EDM, rap i pop. Dotychczas w lineup’ie znalazło się paręnaście nazwisk, w tym także te czołowe na polskiej scenie elektronicznej. Nad jeziorem Mamry wystąpią więc między innymi Skytech, DJ Kuba & Neitan, Tribbs czy Matys. Scenę rapową reprezentują natomiast chociażby Smolasty, Wac Toja czy Kubańczyk. To jednak nie koniec zabawy – w ostatnich dniach skład zasiliły kolejne nazwiska.

Kolejnych 8 nazwisk

W ostatnim czasie organizatorzy zaprezentowali aż dwie fazy lineup’u. Pierwsza z nich skupiła się na mniej znanych bądź lokalnych postaciach. I tak, w dniach 29-30 lipca w Węgorzewie wystąpią DJ Łojo, Matt5ki oraz Max Klimek.

emuze.me

Zaprezentowanie tego typu aliasów nie znaczyło jednak, że wszystkie najmocniejsze działa zostały wystrzelone. Świadczy o tym kolejna część ogłoszeń, którą stanowili DJe i producenci – EMDI, Matt Bukovski i Cyprex

…a także raper KaeN oraz wokalistka bryska.

ultra

Przed nami ogłoszenie jeszcze kilku nazwisk. Z tego, co udało nam się dowiedzieć, będą to naprawdę zaskakujące bookingi, jak na festiwal w dużej mierze EDMowy. Więcej informacji już wkrótce znajdzie się na social mediach wydarzenia, które warto śledzić na bieżąco.

Trwa DJ contest

Lineup Mamry Festival 2022 jest otwarty jeszcze pod jednym względem. Cały czas trwa bowiem DJ contest, dzięki któremu możliwość zagrania seta na imprezie będzie mieć aż 5 zwycięskich DJów. Więcej informacji na temat sposobu, w jaki można włączyć się w rywalizację, znajdziecie pod tym linkiem.

Natomiast jeśli ktoś chce zjawić się w ostatni weekend lipca w Węgorzewie jako uczestnik zabawy, może zakupić bilet już teraz. Dwudniowy karnet kosztuje 79 zł i można go nabyć pod tym linkiem.

kalendarz


Portal Shining Beats z dumą sprawuje patronat medialny nad Mamry Festival 2022.


foto: Jurak Fotografia

emuze.me

Total
5
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?