Kolejny event Follow The Step odwołany. Na debiut ILLENIUM w Polsce jeszcze poczekamy

Miał to być pierwszy występ Amerykanina w Polsce. Niestety, przez niewypłacalność organizatora na koncert ILLENIUM jeszcze poczekamy.

sunrise

Na początku wakacji z całą pewnością spodziewaliśmy się zupełnie innego toku jesiennej części sezonu imprezowego. Niestety, początek sierpnia spowodował niemałe zawirowanie – a wszystko to jest związane z sytuacją agencji Follow The Step, która odpowiadała za niemałą część ciekawych bookingów. Porażka FEST Festivalu spowodowała, że agencja trafiła do restrukturyzacji, a imprezy zaplanowane przez nią sukcesywnie trafiały do innych podmiotów.

Poczekamy na debiut

Jednym z nich był zaplanowany na 14 października pierwszy koncert ILLENIUM w Polsce. Czołowa postać sceny muzyki basowej miała wystąpić w stołecznej Progresji, która to przejęła temat od tonącego w długach FTSu. Niestety, do wydarzenia nie dojdzie.

kalendarz

W piątkowe popołudnie w mediach społecznościowych pojawiło się oświadczenie o odwołaniu występu. Powód podany w statemencie nie pozostawia wątpliwości – problemem stała się niewypłacalność pierwotnego promotora.

kalendarz

Jestem w chuj przygnębiony tym ogłoszeniem, ale z powodu niewypłacalności lokalnego promotora – Follow The Step – zaplanowane na 14 października show w Warszawie zostało odwołane.

Przez ostatni tydzień badaliśmy wszystkie możliwe sposoby zorganizowania tego wydarzenia, ale nie byliśmy w stanie znaleźć odpowiedniego rozwiązania w tak krótkim czasie. Jestem bardzo zawiedziony i mam nadzieję, że uda się to nadrobić przyszłości.

W poście artysty pojawiła się również informacja dotycząca zwrotów biletów. Ich posiadacze mają zwrócić się bezpośrednio do bileterii, która zajmowała się dystrybucją.

sunrise

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?