Oto cztery nasze imprezowe propozycje na ostatni weekend wakacji

Z przyjemnością zachęcamy Was do zaglądania na różne warte uwagi wydarzenia z muzyką klubową. Tak się złożyło, że w najbliższy weekend jest ich aż cztery.

kalendarz

To były udane ponad 2 miesiące wakacji! Podczas tych najcieplejszych chwil roku mogliście się bawić na wielu wartościowych imprezach – zaczynając od wielkich festiwali, przez mniejsze, lokalne eventy, kończąc na wydarzeniach organizowanych w klubach. Na podsumowanie tegorocznych wakacyjnych festiwali jeszcze z naszej strony przyjdzie czas, ale na razie warto rozejrzeć się za opcjami, dzięki którym imprezowe wakacje zostaną w godny sposób zwieńczone.

Tak się dobrze składa, że nasz portal w nadchodzący weekend poleca i wspiera cztery warte uwagi imprezy odbywające się w różnych miejscach naszego kraju. Znajdą coś dla siebie zarówno Polish Hexagonians, jak i trancemaniacy – innymi słowy, jest różnorodnie. Sprawdźmy więc, gdzie warto być w ostatni weekend wakacji!

emuze.me


RAVEBOIZ I BONKERZ W BIELSKU-BIAŁEJ

Zaczynamy od imprezy organizowanej w piątek, 30 sierpnia, w bielskim klubie Klimat – tam wystąpią młodzi gniewni polskiej sceny EDM, którzy najlepsze chwile kariery w naszej opinii mają dopiero przed sobą. Podczas wydarzenia o nazwie, a jakże, “End Of Summer”, zagra kojarzony między innymi z wydanego w należącym do Hardwella labelu Revealed Recordings remiksu dla duetu Tom & Jame pomorski duet Bonkerz.

Drugą gwiazdą wieczoru będzie coraz częściej pojawiający się na festiwalowych scenach twórca numerów wydawanych między innymi w Playbox i .CULTR records, będący jednocześnie naszym redakcyjnym kolegą – Maksym Klimek aka Raveboiz.

ultra

Dobrych sztosów i przyjemnej atmosfery nie zabraknie, tak samo jak naszej licznej reprezentacji.

Więcej informacji znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku.


KING ARTHUR PO RAZ PIERWSZY W POLSCE!

Fani labelu Hexagon powinni przypomnieć sobie inną, lokalizacyjnie bliską bielskiemu klubowi miejscówkę. Chodzi tu o pszczyński klub Grant, który już nieraz zapraszał artystów wydających w wytwórni Don Diablo – a byli to Sagan, LOUD ABOUT US, RetroVision i Zonderling. Tym razem swój premierowy występ w Polsce zaliczy King Arthur – amerykański DJ i producent, który właśnie dzięki współpracy z bossem Hexagonu zdobył popularność. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych jego singli jest “Friends“, stworzony wraz z Don Diablo Big Pineapple, zaś dziś nakładem STMPD RCRDS ukazała się kolejna jego propozycja muzyczna.

Gwiazdę wieczoru supportować będzie stały skład rezydentów klubu – Mattheo da Funk i Svart. Impreza odbędzie się w sobotę, 31 sierpnia, na miejscu pojawi się reprezentacja Shining Beats. Więcej szczegółów odnośnie między innymi biletów znajdziecie tutaj.

kalendarz


TRANCE’OWY KONIEC WAKACJI W POZNANIU…

Teraz czas na propozycję dla wielkopolskich trancemaniaków. Jest ona warta uwagi o tyle, iż jest to impreza realizowana na świeżym powietrzu, zaś wstęp jest darmowy. Mamy tu na myśli głęboko zakorzenioną w Poznaniu serię imprez We Love Trance, którą wspieramy od początku tego roku. Jak zwykle organizatorzy – oprócz ciekawego lineupu, na którego czele Daniel Skyver i Nitrous Oxide (który już w najbliższy poniedziałek zadebiutuje w należącym do Aly & Fila labelu Future Sound Of Egypt) – zadbali o wyższy cel zabawy. Podczas wydarzenia będą zbierane pieniądze na rzecz rehabilitacji cierpiącej na zespół Downa trzyletniej Poli Jaruszewskiej. Sam event odbędzie się w Forcie Colomb, który znajduje się rzut beretem od dworca kolejowego – więc przyjezdni będą mieli pod tym względem ułatwione zadanie.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.


…I WE WROCŁAWIU

Trance będzie też grany w “mieście stu mostów” – praktycznie rok po pierwszej edycji, po raz drugi odbędzie się event pod nazwą “Welcome To Wrocław“. Miejsce bez zmian – trance’owe i progresywne brzmienia zawładną klubem Liverpool przy ulicy Świdnickiej. Wśród gwiazd wieczoru Maywave, CJ Seven i Jackob Roenald; za deckami pojawi się również Maarten Metz, organizator eventu. Będzie to impreza z cyklu tych dla długodystansowców – wszak start o 20:00, meta o 6:00.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.


Tak wyglądają nasze imprezowe propozycje na ostatni weekend wakacji. Wybierzcie coś dla siebie i bawcie się dobrze!

foto: Michał Pancerz

emuze.me

ultra

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?