Czas na #listoHARD – w tym miesiącu będziemy aż na trzech imprezach w tempie 150 BPM (i wyżej)

W listopadzie nagromadziło się sporo jak na nasze realia wartych uwagi imprez z muzyką hardstyle i jeszcze mocniejszą. Oto, gdzie będzie można nas znaleźć.

kalendarz

Nie ukrywamy tego – bardzo lubimy imprezy obracające się w często skrajnie różnych muzycznych nurtach. Jednak ci, którzy obserwują nas wnikliwie z pewnością zauważyli, że wyjątkową sympatią darzymy eventy z muzyką hardstyle. Tak się akurat składa, że w trwającym już od tygodnia przedostatnim miesiącu roku mamy ich w kalendarzu naprawdę sporo, dlatego postanowiliśmy listopad przechrzcić na #listoHARD. W programie największy event z taką muzyką w Polsce, coś dla fanów jeszcze szybszego grania i… wyjazd do Holandii. No to jazda z tematem!


I AM HARDSTYLE Poland

Pierwsze pogłoski o tym evencie zaczęły chodzić po sieci jakieś pół roku temu. Zaczęło się wszystko od… falstartu – część informacji pojawiło się trochę za wcześnie, o czym nie omieszkaliśmy napisać na naszych łamach. Kilka tygodni później wieści o polskiej edycji I AM HARDSTYLE zostały potwierdzone.

W łódzkiej Atlas Arenie już 9 listopada (a więc dzień po publikacji tego tekstu) pojawią się czołowe gwiazdy gatunku – w tym Brennan Heart, D-Block & S-Te-Fan czy Sub Zero Project. Ma być naprawdę spektakularnie, więc warto tam być.

Pełny lineup znajdziecie tutaj, timetable z kolei zostawiamy Wam pod tym linkiem.

kalendarz


Terror Heaven

Inicjatywa, która narodziła się w Tarnowie, teraz działa na osi Kraków – Warszawa. Dotychczas w mieście królów impreza odbyła się już dwukrotnie, natomiast w stolicy – tylko raz.

16 listopada odbędzie się edycja numer pięć – tym razem w warszawskim klubie Iskra Pole Mokotowskie. Jest to miejsce naprawdę korzystne gabarytowo, które przyjmowało już różne imprezy – od drum’n’bassowych po… event związany z tygodnikiem “Nie”. Personel nie powinien więc przestraszyć się co najmniej hardcore’owych klimatów.

Terror Heaven to zdecydowanie najostrzejsza impreza, jaką dotychczas objęliśmy patronatem medialnym. Nie jest to z pewnością rzecz dla każdego, niemniej już na evencie z tej serii byliśmy i wynieśliśmy stamtąd wyłącznie dobre wspomnienia.

Więcej informacji na temat nadchodzącej edycji – będącej notabene collabem ze słowackim kolektywem GabberSK – znajdziecie na wydarzeniu facebook’owym.

ultra


Qlimax

Nasz ostatni listohardowy przystanek. Qlimax to kultowe wydarzenie z muzyką hardstyle i hardcore, o którym chociaż raz słyszał każdy fan muzyki elektronicznej. Bogata historia i dodające “tego czegoś” zasady związane chociażby z kolejnością występów oraz tym, że timetable poznajemy dopiero na miejscu sprawiają, że jest to naprawdę wyjątkowy event.

23 listopada na stadionie w holenderskim Arnhem zagrają między innymi D-Block & S-Te-Fan, Sound Rush czy Headhunterz. Lineup jest jednak o wiele szerszy, o czym możecie przekonać się tutaj.

Jeśli chcecie wybrać się na to wydarzenie, to wciąż możecie zakupić pakiet bilet + dojazd za pośrednictwem zaprzyjaźnionej firmy Hardtripy. Więcej szczegółów pod tym linkiem.


Cięższe brzmienia mają coraz większe oddziaływanie na scenę muzyki elektronicznej. Od kilku lat nawet najpopularniejsi artyści sięgają w swoich setach po takie brzmienia, zaś sam hardstyle zaczyna mieć miejsce w planach organizatorów festiwali. Jednym z przykładów jest chociażby Sunrise Festival, gdzie w tym roku podczas pierwszego dnia funkcjonowała scena z taką muzyką. Wieść gminna niesie, że w 2020 roku takie dźwięki będą rządzić Podczelem przez więcej niż jeden dzień.

Ale to wszystko dopiero w następnym roku – na ten moment mamy listopadowy wysyp eventów z taką muzyką, tak w kraju, jak i zagranicą. Na każdej z wyżej opisanych imprez będą nasi wysłannicy, dlatego – aby niczego nie przeoczyć – już teraz zaobserwujcie nasz Instagram. Właśnie tam będą pojawiać się na bieżąco relacje z tych wydarzeń.

kalendarz

foto: Alex van Oostrum

kalendarz

Total
5
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?