LOUD ABOUT US! powracają do labelu Jauza. Tym razem nie singiel, a cała EPka!

Polski duet LOUD ABOUT US! po raz kolejny zawitał do Bite This! – labelu Jauza. Trzyutworowa EPka udowadnia wysoką formę chłopaków.

sunrise

Polski duet LOUD ABOUT US! wszedł w ten rok z niezwykłym impetem. Panowie mieli okazję wydać remix dla Raven & Kreyn w wytwórni Future House Music czy też udostępnić kolejny collab stworzony z innym polskim producentem – Sikdopem. Najważniejszym osiągnięciem w 2020 roku wydaje się być jednak numer wydany wytwórni w labelu samego Jauza! Kamil i Krzysiek pojawili się bowiem na EPce Geralda Le Funk, która ukazała się nakładem Bite This! Teraz Polacy powracają do stajni Amerykanina z zupełnie nowym materiałem.

Aż trzy nowości

Tym razem dostaliśmy nie jeden, a aż trzy utwory. Każdy z nich obraca się w klimatach bass house, jednocześnie różniąc się brzmieniowo – dzięki temu nudy nie ma. Fanom klasycznego stylu Loud’ów spodoba się w szczególności tytułowe “She Got”.

kalendarz

Na EPce pojawił się również collab z francuskim producentem znanym jako KOOS

ultra

…a także jeszcze jedna solówka, zatytułowana “Ripped”.

Nowy materiał udowadnia, że Kamil i Krzysiek są w tym roku w naprawdę wysokiej formie – a już teraz możemy powiedzieć, że to jeszcze nie koniec tej ofensywy!

sunrise

EPka “She Got” jest już dostępna na portalach streamingowych – więcej szczegółów pod tym linkiem.

kalendarz

Total
17
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?