Spotify Top 100

Dwa lata temu Sikdope zaprosił do współpracy inną, bass house’ową markę z Polski – duet LOUD ABOUT US!. W ten sposób powstał numer “Back Again“, który okazał się być idealnym połączeniem stylów tej trójki. Jak się potem okazało – nie był to jedyny numer stworzony przez Dawida wspólnie z Kamilem i Krzyśkiem. W ubiegłorocznym Resolution Mix Sikdope zagrał niewydany collab właśnie z tym duetem.

Spore zaskoczenie

Kilka dni temu Dawid zapowiedział, że jego najnowszy numer z LOUD ABOUT US! ukaże się w tę środę. W ten sposób dostaliśmy prawdziwą mieszankę wybuchową w postaci utworu “Slow It Down“. Tytuł też chyba nie wziął się znikąd, bo kawałek pędzi jak BMW trzymane przez Niemca pod kocem. Na uwagę zasługują również dwa różne dropy. Pierwszy z nich utrzymany jest w klimatach szybkiego Bass House’u, a drugi to coś dla fanów dubstepu.

Nie jest to pierwsza wycieczka Sikdope’a w takie klimaty – całkiem niedawno nakładem Spinnin’ Records ukazał się dubstepowy utwór “Coming Down”. Z kolei dla chłopaków z LOUD ABOUT US jest to pierwszy od dłuższego czasu tak ostry numer. Dotychczas panowie próbowali różnych rzeczy – od tech house’u, przez future house (w takich klimatach osadzony jest ich wydany niedawno nakładem Future House Music remix) po nominalny dla nich bass house.

Collab Dawida, Kamila i Krzyśka jest już dostępny – znajdziecie go poniżej.

Spotify Top 100