Madeon potwierdza ukończenie albumu. Już jutro kolejny singiel!

W oświadczeniu, które pojawiło się w social mediach artysty, możemy przeczytać o tym, dlaczego przez ostatnie 3 miesiące było o nim cicho.

kalendarz

Są artyści w przemyśle muzycznym, którzy nie są zbyt medialni i nie przepadają za blaskiem fleszy, a mimo to mają rzeszę wiernych fanów i skutecznie przemawiają do nich za pomocą swoich nietuzinkowych i świetnych utworów. Do takich ludzi z pewnością możemy zaliczyć Hugo Leclerca – dwudziestopięciolatka z Francji znanego jako Madeon.

Artysta jest obecnie w trasie koncertowej Good Faith Live Tour, podczas której prezentuje nowe utwory z nadchodzącego wielkimi krokami albumu. Po kilku przystankach w Europie (między innymi w Londynie czy Paryżu) trasa przenosi się do Ameryki Północnej.

emuze.me

Madeon przerywa ciszę

Ostatni singiel pod tytułem “Dream Dream Dream” został wydany 10 lipca, jednak od tego czasu aktywność producenta mocno spadła. O powodach tej ciszy dowiadujemy się z opublikowanego w social mediach Francuza listu, będącego jednocześnie ważną deklaracją odnośnie nadchodzącego wydawnictwa.

Muszę Wam coś powiedzieć.

Dzisiaj skończyłem “Good Faith”. To jest piękny dzień.
Pozwólcie, że powiem wam, dlaczego zajęło to tyle czasu.

Po uldze związanej z debiutem w Lolli (start tournee podczas Lollapalooza Chicago) byłem bardziej wyczerpany i przygnębiony niż się spodziewałem. W ogóle nic nie czułem. To było złe – skończyłem, wydałem muzykę i powinienem czuć radość, a wcale tak nie było.
Postanowiłem więc poświęcić trochę czasu i odłożyć na chwilę wszystko.

Czułem, że mam wasze pozwolenie.
Myślę, że mam publiczność z cierpliwością i empatią, która daje mi czas na zdrowie. (…)

Chcę ten album, tę trasę i wszystko, co nastąpi po nich, aby namalować dla was obraz, który przez cały czas był w mojej głowie.
Teraz przestanie być tylko mój i zacznie być nasz.
Czuję ulgę i celowość.

Zwycięstwo, kocham Was!

PS. „Be Fine” to kolejny utwór z albumu, który ukaże się w środę.

Madeon

Nowy singiel już jutro!

Każdemu artyście potrzebna jest czasem przerwa, aby zresetować głowę, przemyśleć pewne sprawy i wrócić z mocą pełną nowych pomysłów. Nie możemy się doczekać, co tym razem przygotował dla nas uzdolniony Francuz. Przypominamy – premiera trzeciego singla z “Good Faith” już jutro!

ultra

emuze.me

Total
8
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?