Major Lazer we wspólnej produkcji z Beyonce? Diplo daje do zrozumienia, że coś jest na rzeczy

Amerykański producent dał na Twitterze do zrozumienia swoim fanom, że Major Lazer – jeden z jego projektów – współpracuje z Beyonce.

kalendarz

Wysoka pozycja na rynku muzycznym, jaką wyrobił sobie Diplo, pozwala mu na współpracę z topowymi gwiazdami tej branży. Na swoim koncie ma już collaby z takimi tuzami jak Justin Bieber, Dua Lipa czy Sia. Jednak to tylko zaledwie ułamek znanych osobistości, z jakimi przyszło mu usiąść przy tworzeniu hitów. Wszystko wygląda na to, że do grona tych wokalistów dołączy również sama Beyonce!

Diplo podzielił się na swoim Twitterze krótką, ale treściwą informacją. Nowy utwór spod szyldu Major Lazer, czyli projektu, którego Thomas jest ważną częścią, powstanie przy współpracy z autorką chociażby kultowego już “Halo” czy też “Drunk In Love”.

emuze.me

“Słyszałem plotki o collabie Beyonce i Major Lazer”

Diplo

Doskonale wiemy już, że formacja ma niesamowite doświadczenie w tworzeniu radiowych hitów, które niemal natychmiastowo opanowują rozgłośnie radiowe i portale streamingowe. W przypadku collabu z żoną Jay’a-Z możemy spodziewać się dokładnie identycznego efektu. Na ten moment nie znamy więcej szczegółów – jednak mamy nadzieję, że wkrótce będziemy wiedzieć więcej.

emuze.me

ultra

Total
18
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?