Martin Garrix w siedmiu nowych wersjach. Holender z mocnym akcentem na koniec roku

Holenderski producent z zaskoczenia wydaje paczkę siedmiu remixów swoich tegorocznych produkcji. Każdy z nich reprezentuje inny styl.

kalendarz

Nie ma co ukrywać – ten rok był wyjątkowo intensywny dla Martina Garrixa. Masa singli, ogromna popularność STMPD RCRDS – to tylko niektóre z sukcesów, jakie udało mu się osiągnąć w 2019 roku. Nie zabrakło też złych momentów, takich jak przegrana w sądzie ze swoja dawną wytwórnią Spinnin’ Records czy też ustąpienie pierwszego miejsca w plebiscycie DJ Mag Top 100 na rzecz duetu Dimitri Vegas & Like Mike.

Martin Garrix z mocnym akcentem na koniec roku

Mimo zbliżającego się nieubłaganie 2020, Holender nadal zaskakuje. W ubiegły piątek miała miejsce premiera jego kolejnego już collabu z duetem Matisse & Sadko. Jeśli ktoś myślał, że na tym koniec nowości od Martijna, to jest grubo w błędzie. Dwudziestotrzylatek postanowił bowiem zaskoczyć wszystkich, wydając remixy do swoich tegorocznych singli.

kalendarz

7 różnorodnych remixów

Wśród producentów, którzy zabrali się za remixowanie kawałków Martina pojawili się między innymi DubVision, Dyro, Julian Jordan czy Bart B More – a więc postaci znane z jego labelu. Łącznie światło dzienne ujrzało aż 7 remixów – każdy w innym stylu. Najmocniej zaskoczyli nas Vintage Culture oraz Bruno Be, którzy wysmażyli naprawdę coś nieszablonowego.

kalendarz

Martin Garrix – 2019 Remixed – tracklista

Cały release jest z pewnością nie lada gratką dla wszystkich, którzy śledzą twórcę “Animals” oraz jego kolegów z labelu. Wszystkie utwory możecie odsłuchać już teraz, znajdziecie je poniżej.

kalendarz

sunrise

Total
9
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?