Martin Garrix zapowiada collab z “największą postacią na scenie muzycznej”!

W wywiadzie dla radia 538, Martin Garrix zapowiedział pracę nad utworem z – w jego opinii – największym nazwiskiem na scenie muzycznej.

kalendarz

Przerwa spowodowana problemami zdrowotnymi Martina Garrixa może mu przynieść sporo dobrego – dopiero co pisaliśmy o jego nowym singlu – These Are The Times, a już teraz karuzela spekulacji wokół Holendra zaczyna kręcić się coraz mocniej. Według plotek Martijn miał współpracować z Drake‘iem, jednak nic bardziej mylnego – sam producent zaprzeczył tym plotkom.

Nie zmienia to jednak faktu, że sam najpopularniejszy artysta w rankingu DJ Mag Top 100 DJs podsyca ogień wokół swojej osoby – podczas krótkiego wywiadu na falach holenderskiego radia 538, Martijn zapowiedział, że pracuje nad “największą współpracą w swojej karierze“.

kalendarz

Na ten moment niestety nie wiemy, o kogo może chodzić. Garrixers może z pewnością zainteresować inna informacja – według portalu Dancing Astronaut dwudziestotrzylatek podczas swojego przymusowego czerwcowego urlopu zaczął tworzyć coś nowego z kanadyjskim producentem Murda Beatz.

kalendarz

Z pewnością ta ksywka wiele Wam nie mówi, dlatego wyjaśniamy – rówieśnik młodej gwiazdy EDM dotychczas kojarzony był ze sceną hiphopową – posiada bowiem na swoim koncie produkcje między innymi dla takich postaci, jak 2 Chainz, Gucci Mane, Cardi B, Migos, French Montana, PartyNextDoor, Travis Scott, Rick Ross, Nicki Minaj i wielu więcej!

Z jednej strony jest to uznana postać, której warto się przyjrzeć. Mimo wszystko jednak nie jest to ktoś, kto w globalnym rozumieniu mógłby wyczerpywać określenie “największego collabu w karierze” na podobnym poziomie, co Drake, wokół którego przez jakiś czas spekulowano.

sunrise

Warto mieć jednak świadomość, że Martin Garrix potrafił już nieraz zaskoczyć, co w połączeniu z bardzo mocną pozycją na scenie muzyki popowej na świecie może dać radiową mieszankę wybuchową. Na ten moment jednak musimy uzbroić się w cierpliwość.

foto: Rukes

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
11
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?