Martin Garrix niczym Avicii? Najnowszy singiel Holendra mocno przypomina brzmienie Szweda…

Martin Garrix postanowił mocno zaczerpnąć z charakterystycznego stylu, jaki za swojego życia przedstawiał Avicii. “These Are The Times” jest już dostępne!

sunrise

Nie tak dawno informowaliśmy Was o skręceniu kostki przez Martina Garrixa, operacji i szybkiej rekonwalescencji, która zakończyła się spektakularnym powrotem do regularnych występów. Młody Holender mógl dzięki temu otworzyć swą tegoroczną rezydenturę w legendarnym klubie Ushuaia na Ibizie.

Atrakcji u Martijna jednak nie brakuje – nadciąga bowiem kolejny jego release. Światło dzienne ujrzał bowiem jego collab z songwriterem i wokalistą, znanym jako JRM. Utwór nosi nazwę “These Are The Times” i został wydany nakładem STMPD RCRDS, czyli własnego labelu Martina Garrixa.

kalendarz

Utwór jest jednym z niewielu tak wiernie oddających styl nieobecnego już z nami Tima Berglinga aka Avicii. Już od pierwszych sekund słychać, czym inspirował się holenderski DJ i producent – jednak nie jest to rzecz, za którą należy go ganić. Artysta poradził sobie w lekkim, progressive house’owym – a wręcz cukierkowym – klimacie w dobry sposób.

kalendarz

Utwór jest już dostępny, podobnie jak teledysk – a ten znajdziecie poniżej.

kalendarz

sunrise

Total
6
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?