Martin Garrix wraca do koncertowania po operacji kostki. Na pierwszy ogień Ibiza!

Martin Garrix wypadł z trasy koncertowej na miesiąc, ale zdrowie pozwala już na powrót. Pierwszy set po przerwie już 4 lipca na Ibizie!

sunrise

Ostatnie tygodnie dla Martina Garrixa – delikatnie mówiąc – nie były najłatwiejsze. Popularny DJ i producent musiał zmagać się z uszkodzoną podczas występu w klubie OMNIA w Las Vegas kostką, a także związaną z urazem przerwą od występowania. Szerzej tą całą sytuację opisaliśmy tutaj.

Jestem zdruzgotany, że muszę odwołać te koncerty, ponieważ nic nie czyni mnie szczęśliwszym niż występowanie dla was. Czuję się najbardziej żywy, kiedy jestem na scenie, widząc, jak się uśmiechacie. Naprawdę nie mogłem się doczekać i nigdy nie chcę zawieść moich fanów.
Niestety, jest to poza moją kontrolą i będę potrzebował operacji i wystarczającej ilości odpoczynku, aby w pełni wyzdrowieć. Jeśli nie pójdę na operację, mogę trwale uszkodzić kostkę, co może oznaczać, że już nie będę w stanie występować.
Chcę podziękować wszystkim za ich ciągłe wsparcie i mam nadzieję, że będę w stanie szybko wrócić na scenę, aby ponownie występować dla was.

Martin Garrix

Miesiąc przerwy powoli się kończy, a rehabilitacja przebiega bardzo dobrze – tak więc już niedługo Martin będzie mógł powrócić do koncertowania. Jak sam zapowiedział, pierwszy występ po ponad miesięcznej przerwie odbędzie się na Ibizie, gdzie 4 lipca rozpoczyna się jego rezydencja w kultowym klubie Ushuaïa.

kalendarz

kalendarz

DOBRE WIEŚCI!!! Właśnie wróciłem z wizyty kontrolnej u specjalisty i jestem bardzo podekscytowany, aby podzielić się z Wami tym, że moja rehabilitacja przebiega bardzo dobrze.
Oznacza to, że będę mógł zagrać mój pierwszy koncert w przyszłym tygodniu, będzie to otwarcie mojej rezydencji w Ushuaïa 4 lipca. Nie mogę się doczekać!
Oczywiście zajmie trochę czasu, zanim wszystko wróci do normy, a ja będę mógł skakać na scenie, jak zwykle, ale na razie jestem po prostu super szczęśliwy, że mogę ponownie zacząć występować.
Dziękuję bardzo za wasze wsparcie i zrozumienie. Mam nadzieję, że zobaczymy się wkrótce na jednym z koncertów!

Martin Garrix

W życiu didżeja przytrafiają się różne sytuacje. Czasem bywa tak, że musi on zawiesić swoją trasę koncertową z powodów zdrowotnych, czy rodzinnych. Trzeba pamiętać, że zdrowie jest zawsze najważniejsze, nawet mimo wielkiego rozczarowania fanów. Cieszymy się, że Martin Garrix powoli wraca do formy i czekamy na jego występy!

kalendarz

sunrise

Total
22
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?