Martin Garrix

Martin Garrix, Macklemore i frontman Fall Out Boy we wspólnym singlu? Zagadkowy teaser jest już dostępny!

Co każde 10 tysięcy wyświetleń w tytule pojawią się nowe znaki alfabetu. Spekulacje odnośnie artystów, którzy – obok Holendra – są odpowiedzialni za numer, są naprawdę zaskakujące…

sunrise

Na kanale YouTube STMPD RCRDS – czyli wytwórni, której założycielem jest Martin Garrix – pojawiło się właśnie krótkie wideo z fragmentem niewydanego utworu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie tytuł tego ID.

Chwilę po opublikowaniu w sieci był on złożony jedynie z samych kropek, jednak wraz z kolejnymi wyświetleniami zamiast kropek zaczęły pojawiać się litery. Co określoną w opisie filmu liczbę wyświetleń w tytule pojawią się nowe znaki alfabetu. Na chwilę obecną wiemy tyle, że jest to nowy utwór najlepszego DJ-a na świecie według rankingu DJ Mag Top 100.

kalendarz

Wiele osób po obecnie widocznych literach domyśliło się, że może to być collab Martijna z Macklemore oraz Patrickiem Stumpem z Fall Out Boy o tytule “Summer Days“. Jeśli spekulacje fanów się potwierdzą – a jest to całkiem prawdopodobne – to możemy spodziewać się utworu, który z pewnością zrobi furorę w stacjach radiowych i odniesie komercyjny sukces. Z pewnością jest to współpraca, której nikt się nie spodziewał.

kalendarz

Martina Garrixa swobodnie można w dziedzinie zaskakiwania fanów nazwać recydywistą. Przypomnijmy sobie chociażby przypadek produkcji “Mistaken” nagranej wspólnie z Matisse & Sadko oraz Alexem Arisem. Został on z wielką pompą zagrany w trakcie tegorocznej edycji Ultra Music Festival, a już kilkadziesiąt minut po zakończeniu występu numer był oficjalnie dostępny na rynku wydawniczym. Podobny sposób na release nowej muzyki został już zastosowany w ubiegłym roku, przy premierze “High On Life”.

Jednak z takim sposobem teasowania nowego nagrania spotykamy się po raz pierwszy – szczególnie, że przewidywany skład artystów może być naprawdę niesamowity! Jako nie tylko fani dobrej muzyki, ale też dobrych akcji marketingowych szanujemy i mamy ochotę na więcej!

sunrise

kalendarz

Total
9
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?