Martin Garrix planuje wydać dwie nowe wersje swojego najświeższego singla pt. “Used To Love”!

Nowy singiel Holendra jest już dostępny. Jednak to nie koniec – Martin Garrix na swoim Instagramie zapowiedział stworzenie kolejnych dwóch wersji utworu!

sunrise

Kiedy Martin Garrix wydaje nowy utwór w czwartek, możemy być pewni jego radiowego potencjału. Tak jest również z najnowszą propozycją dwudziestotrzylatka – o “Used To Lovepisaliśmy już kilka dni temu, i zgodnie z zapowiedzią utwór jest dostępny do odsłuchu.

Na wokalu udzielił się Dean Lewis – urodzony w Sydney 32-letni australijski wokalista, który swoją popularność zdobył dzięki singlom „Be Alright” i “Waves”. Do rozpoczęcia muzycznej kariery natchnął go koncert Oasis, który obejrzał na DVD 14 lat temu. Jego marzeniem jest również współpraca z Noelem Gallagherem, czyli byłym gitarzystą tego zespołu.

kalendarz

O czym jest “Used To Love”?

Tekst “Used To Love” bazuje generalnie na miłości i wspomnieniach z nią związanych. Całej nastrojowości dodaje teledysk, w którym dominują ciemne i niebieskie barwy. Czuć w nim ból i nieumiejętność pogodzenia się z faktem straty czegoś lub kogoś w przeszłości i chęci naprawienia tego.

ultra

Martijn i Dean stworzyli wspólny utwór w klimatach będących mariażem popu i future bassu. Jednak mamy dobre wiadomości dla tych, którzy są tym faktem zawiedzeni, bo – przykładowo – oczekiwali czegoś w innym stylu.

Już wkrótce festiwalowa wersja utworu!

Jak poinformował sam Martin na swoim Instagramie na premierę czekają jeszcze dwie odmiany tego utworu. Jak nietrudno było się domyśleć, powstanie wersja akustyczna, a także wersja festiwalowa.

sunrise

źródło: instagram.com/martingarrix

Już w oryginalnej wersji słychać progressive house’owy potencjał, który – miejmy nadzieję – zostanie odpowiednio wykorzystany w festival mixie. Powstanie bardziej EDMowej odsłony “Used To Love” to świetna wiadomość dla fanów, którzy jak najdalej trzymają się od “radiówek” urodzonego w Amstelveen producenta.

foto: Hit Network

kalendarz

ultra

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?