Martin Garrix planuje wydać dwie nowe wersje swojego najświeższego singla pt. “Used To Love”!

Nowy singiel Holendra jest już dostępny. Jednak to nie koniec – Martin Garrix na swoim Instagramie zapowiedział stworzenie kolejnych dwóch wersji utworu!

PDC

Kiedy Martin Garrix wydaje nowy utwór w czwartek, możemy być pewni jego radiowego potencjału. Tak jest również z najnowszą propozycją dwudziestotrzylatka – o “Used To Lovepisaliśmy już kilka dni temu, i zgodnie z zapowiedzią utwór jest dostępny do odsłuchu.

Na wokalu udzielił się Dean Lewis – urodzony w Sydney 32-letni australijski wokalista, który swoją popularność zdobył dzięki singlom „Be Alright” i “Waves”. Do rozpoczęcia muzycznej kariery natchnął go koncert Oasis, który obejrzał na DVD 14 lat temu. Jego marzeniem jest również współpraca z Noelem Gallagherem, czyli byłym gitarzystą tego zespołu.

emuze.me

O czym jest “Used To Love”?

Tekst “Used To Love” bazuje generalnie na miłości i wspomnieniach z nią związanych. Całej nastrojowości dodaje teledysk, w którym dominują ciemne i niebieskie barwy. Czuć w nim ból i nieumiejętność pogodzenia się z faktem straty czegoś lub kogoś w przeszłości i chęci naprawienia tego.

Martijn i Dean stworzyli wspólny utwór w klimatach będących mariażem popu i future bassu. Jednak mamy dobre wiadomości dla tych, którzy są tym faktem zawiedzeni, bo – przykładowo – oczekiwali czegoś w innym stylu.

PDC

Już wkrótce festiwalowa wersja utworu!

Jak poinformował sam Martin na swoim Instagramie na premierę czekają jeszcze dwie odmiany tego utworu. Jak nietrudno było się domyśleć, powstanie wersja akustyczna, a także wersja festiwalowa.

źródło: instagram.com/martingarrix

Już w oryginalnej wersji słychać progressive house’owy potencjał, który – miejmy nadzieję – zostanie odpowiednio wykorzystany w festival mixie. Powstanie bardziej EDMowej odsłony “Used To Love” to świetna wiadomość dla fanów, którzy jak najdalej trzymają się od “radiówek” urodzonego w Amstelveen producenta.

foto: Hit Network

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?