Martin Garrix prezentuje pierwszy singiel tej jesieni. Premiera lada dzień!

Martin Garrix już wkrótce wyda swój najnowszy singiel. Będzie to długo zapowiadany collab z australijskim wokalistą Deanem Lewisem.

kalendarz

Niewiele ponad tydzień minął od koncertu Martina Garrixa w ramach tegorocznego Amsterdam Dance Event. Ponad dwugodzinne show przyniosło sporo nowości dotyczących Holendra. Jedną z nich jest informacja o stworzeniu przez dwudziestotrzylatka oficjalnego hymnu Euro 2020. W trakcie imprezy usłyszeliśmy również nowy progresywny numer, powstały przy współpracy z Matisse & Sadko. Jednak to nie koniec niespodzianek – autor takich hitów jak “Animals”, “Scared To Be Lonely” czy “Summer Days” wyda wkrótce swój nowy utwór!

Nowy singiel Martina Garrixa

Mowa tutaj o kawałku “Used To Love”, stworzonym wspólnie z australijskim wokalistą Deanem Lewisem. Holender stworzył go w trakcie swojej przerwy od koncertów, (przypomnijmy – w maju Martijn wypadł z obiegu z powodu skręcenia kostki). O tej współpracy wiedzieliśmy już kilku miesięcy, oficjalne ogłoszenie collabu miało miejsce na początku września, podczas Lollapalooza Berlin. Jednak na oficjalną datę premiery musieliśmy poczekać aż fo teraz.

emuze.me

“Used To Love” już w Halloween

Nowy singiel drugiego najpopularniejszego artysty EDM na świecie ukaże się w przyszły czwartek. Jako iż jego imprezowe kawałki ukazują się zazwyczaj w piątki, to możemy jasno stwierdzić, że będzie to kolejny track przyjazny rozgłośniom radiowym.

Na ten moment w internecie brak jakiegokolwiek preview – utwór nie był grany podczas show “THE ETHER”, ani podczas żadnego wcześniejszego koncertu. Pozostaje więc czekać z niecierpliwością – wszak Martin Garrix daje radę nie tylko w imprezowych aranżacjach!

ultra

Warto za to zapoznać się z najpopularniejszym dotychczas singlem Deana Lewisa – “Be Alright”.

emuze.me

kalendarz

Total
8
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?