Który z EDMowych artystów zdobędzie nagrodę MTV? Znamy nominowanych!

Poznaliśmy artystów nominowanych do tegorocznego MTV EMA w kategorii muzyki elektornicznej. Lista z poprzedniego roku nie uległa dużym zmianom.

silesia beats

MTV Europe Music Awards zbliża się nieubłaganie. Jak w większości prestiżowych gal muzycznych, sporą rolę odgrywa tutaj muzyka elektroniczna. Wśród wielu kategorii możemy znaleźć także taką, która ma na celu wyłonić najpopularniejszego artystę właśnie muzyki tanecznej. W zeszłym roku, mimo naprawdę sporej konkurencji, statuetkę zdobył Marshmello. W tym roku Amerykanin, który w tym roku wydał swój kolejny album, po raz kolejny ma szansę na kolejne wyróżnienie.

W porównaniu z rokiem ubiegłym, lista nominowanych nie uległa większym zmianom. Oprócz “pianki”, szansę na trofeum mają takie gwiazdy jak: Martin Garrix, The Chainsmokers, Calvin Harris oraz nominowany po raz pierwszy w tej kategorii – DJ Snake. Mając na uwadze popularność każdego z kandydatów, naprawdę ciężko wskazać kogoś, kto już teraz może szykować podziękowania dla rodziny, przyjaciół i psa sąsiada za wsparcie.

jay_cluss

Oficjalne wyniki poznamy w trakcie gali MTV European Music Awards, która odbędzie się 3 listopada w hiszpańskiej Sevilli. Jesteśmy naprawdę ciekawi, kto w tym roku zdobędzie tą jakże prestiżową w świecie muzyki popularnej statuetkę.

ultra

Pełną listę nominacji znajdziecie, wchodząc w ten link.

kalendarz

silesia beats

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?