kontakt

Organizatorzy SAGA Festival, co by nie mówić, nie mieli wiele szczęścia. Pierwsza edycja imprezy w pierwotnej dacie miała odbyć się w czerwcu 2020 roku. Festiwal przekładał się już trzy razy, do tego zaliczono również zmianę miejsca czy niejednokrotną korektę lineupu. Finalnie impreza odbywa się już za kilka dni. Szczęśliwcy mogli nabyć bilety w pierwszej puli już za… 100 zł. O tej cenowej atrakcji za trzy dni dobrej muzyki pisaliśmy już w 2019 roku.

Jakby było tego mało, w ten sam weekend, zaledwie 450 km dalej, fani muzyki elektronicznej będą mogli bawić się też na tegorocznej edycji UNTOLD. Sprawę utrudnia fakt, że festiwal w Kluż-Napoce odbywa się od kilku lat, a przez ten czas wyrobił już sobie odpowiednią renomę, nie tylko wśród lokalnych słuchaczy EDMu. Organizatorzy, wśród których znajdują się takie marki jak ALDA (Amsterdam Music Festival, ASOT1000) czy Insomniac (między innymi EDC) poczuli zagrożenie i w ostatniej chwili dokładają nowości. Czy to do lineupu, czy to w formie festiwalowych atrakcji. Wśród nich… konkurs, w którym do wygrania jest własna toaleta.

Disco toaleta może być Twoja!

Kto z nas nie przeżył kilometrowych kolejek do festiwalowych Toi-Toi czy nie rozczarował się ich stanem? Zaledwie kilka dni przed otwarciem bram imprezy na fanpage SAGA Festival opublikowano nietypowy post, który mówi o możliwości wygrania… prywatnej toalety. “Disco dixi” jest tanecznym szaletem, do którego mamy szansę wygrać klucz na jeden dzień. Brzmi interesująco? Więcej szczegółów na temat akcji możecie przeczytać poniżej.

WYGRAJ SWOJĄ WŁASNĄ DISCO TOALETĘ PODCZAS SAGA Festival 2021!

By uczcić fakt tego, że możemy ponownie wspólnie zatańczyć, mamy zaszczyt przedstawić #DiscoDixi. To jest najlepsza możliwa nagroda, jaką możecie dostać: brak kolejek i Twój własny klucz do Twojej własnej, prywatnej toalety. Oczywiście możecie wziąć ze sobą swoich przyjaciół! Możesz też mieć tam swoją własną imprezę, jeśli tylko chcecie, przy tym wyciągając doświadczenie, jakie możecie przeżyć w festiwalowej toalecie na zupełnie nowy poziom.

Wejdź na naszą stronę na Instagramie, by wziąć udział w konkursie.

Jak wziąć udział?
✅Zaobserwuj @saga_festival
✅Polub, zapisz & udostępnij ten post do swojej relacji
✅Otaguj jak największą ilość znajomych w sekcji komentarzy.

Zamierzamy wybrać 💥 3 losowych zwyciezców, po 1 na każdy dzień festiwalu. Wygrani będą wybrani w piątkowy poranek (10 września) i będą powiadomieni w DMach.

Uzupełniony lineup

Kilka miesięcy temu informowaliśmy o pełnym lineupie imprezy. O ogłoszonych wcześniej nazwiskach możecie przeczytać tutaj. Jednak organizatorzy stwierdzili, że wyciągną jeszcze kilka asów z rękawa. Na festiwal w ostatnim czasie zaproszono również takie postaci, jak Laidback Luke, Nicky Romero, Robin Schulz, Oliver Heldens i SickKick.

Jednak to nie koniec artystów, którzy mają coś wspólnego z Sagą. Jakiś czas temu na naszych łamach mogliście przeczytać, że każdy, kto nabył bilet na festiwal, ma możliwość wzięcia udziału w Sound of Bucharest. Dodatkowa impreza odbędzie się kilkanaście dni później – 25 września na terenie Placu Pałacowego w Bukareszcie zagra sam Armin van Buuren. To wszystko za darmo – znaczy w cenie biletu. Szczęściarze, którzy nabyli wejściówki za 100 zł mają teraz podwójny powód do radości.

kontakt