kontakt

Wakacyjny sezon festiwalowy stał do tej pory pod wielkim znakiem zapytania. Niektóre duże marki, takie jak chociażby EDC Portugal czy nasz polski Open’er postanowiły nie ryzykować i przenieść wydarzenie na kolejny rok. Nadal jest jednak nadzieja, iż dostaniemy przynajmniej małą część dużych imprez. Jedna z nich – Tomorrowland – w marcu przesunęła się o ponad miesiąc w przód i ma odbyć się na przełomie sierpnia i września. Wiele wskazuje na to, że event – przynajmniej w ograniczonej formie – odbędzie się w tym roku. Już od 13 sierpnia będzie można organizować w Belgii eventy powyżej 5000 osób!

W oficjalnym oświadczeniu organizatorów Tomorrowland, iż perspektywa na odbycie się popularnego festiwalu jest na ten moment bardzo realistyczna. W wielu krajach na całym świecie, w tym również w Belgii, masowe szczepienia przebiegają stosunkowo szybko. Co za tym idzie – możliwość spotkania się wkrótce na dużym evencie to bardzo prawdopodobny scenariusz. Oczywiście impreza będzie dostępna tylko i wyłącznie dla osób zaszczepionych bądź posiadających negatywny test na COVID-19.

Jesteśmy zachwyceni i wdzięczni, słysząc, że belgijski rząd przedstawił realistyczną perspektywę dla dużych festiwali w Belgii pod koniec lata. Perspektywa ta daje nadzieję nie tylko Tomorrowlandowi jako organizacji, ale także ponad 1500 dostawcom i ich pracownikom.

Chcemy przestudiować wytyczne i parametry krajowego rządu w ciągu najbliższych dni tak, abyśmy mogli odpowiednio komunikować różne scenariusze.

Wierzymy, że dzięki połączeniu szczepień i szybkich testów, możemy uczynić Tomorrowland bezpiecznym miejscem, na które tak wiele osób czekało od dawna. Przyjmiemy każdy środek i wytyczną bardzo poważnie i zastosujemy wszystkie właściwe protokoły. W najbliższych dniach podamy dalsze informacje o kolejnych krokach.

– Tomorrowland

People of Tomorrow, We are delighted and grateful to hear that the Belgian Government has given a realistic perspective…

Opublikowany przez Tomorrowland Wtorek, 11 maja 2021

kontakt