Orange Warsaw Festival 2023 domyka lineup. Znamy trzy nowe twarze oraz skład Silent Disco

AURORA, Daria ze Śląska i Faustyna Maciejczuk domykają skład lineup’u nadchodzącego wielkimi krokami Orange Warsaw Festival 2023.

sb

Stolica Polski na dobre rozpoczyna sezon letnich imprez plenerowych. W ramach dwudniowej imprezy na dwóch scenach Orange Warsaw Festival wystąpią reprezentanci zagranicznej, jak i lokalnej sceny. W odmianie do zeszłego roku nie brakuje zakończenia w elektronicznym stylu, za które będzie odpowiadał Martin Garrix.

W pierwszy weekend czerwca na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec wystąpią między innymi Ellie Goulding, Sam Smith, The 1975, The Kid Laroi oraz Zara Larsson. Nie zabraknie też Polskiego składu, na którego czele stoją tacy artyści jak Daria Zawiałow, Jann, Oki, Otsochodzi czy Jan-rapowanie. O dotychczas ogłoszonych artystach informowaliśmy w artykułach dostępnych poniżej.

Jednak to nie koniec. Kilkanaście dni przed imprezą organizator odkrył ostatnie karty. Do lineupu dołączyły reprezentantki lokalnej, jak i zagranicznej sceny. Znamy też skład DJów, którzy przejmą decki na strefie Silent Disco.

Siła kobiet

W ostatnich latach w ramach pomarańczowej imprezy występuje około 18 artystów, co gwarantuje nam co najmniej 8 występów jednego dnia. Co prawda AlterArt już wcześniej zapewnił nazwy, które z pewnością przyciągną tłumy, jednak nie był to pełny skład. Do listy dołączają trzy artystki, w tym jedna zagraniczna ulubienica publiki. Mogliście ją usłyszeć na solowych występach czy podczas FEST Festivalu. Mowa tu o norweskiej piosenkarce, znanej jako AURORA.

Nie zabraknie również polskiej krwi. Kobiecą część lineupu uzupełnia nowa, muzyczna krew – Daria ze Śląska oraz Faustyna Maciejczuk.

Disco, ale po cichu

Nawet jeśli jesteśmy przyzwyczajeni do donośnych dźwięków płynących ze głośników przy scenach, to nie powinien nas dziwić widok osób w słuchawkach. Niezbędnym punktem programu festiwali AlterArtu jest Silent Disco. W przypadku Orange Warsaw Festivalu, w osobnym budynku wyznaczana jest strefa, gdzie możemy potańczyć do selekcji lokalnych DJów czy reprezentantów kolektywów. Po założeniu słuchawek możemy zanurzyć się w selekcji proponowanej na jednym z trzech kanałów, między którymi możemy się swobodnie przełączać. Poniżej możecie zapoznać się, kto i kiedy zagra w ramach Silent Disco.

Taniej już było

Polityka większości imprez jest prosta – im mniej wiesz, tym taniej możesz nabyć bilet. W czasie, gdy organizator ujawni już wszystkie karty zazwyczaj za wejściówkę musimy zapłacić najwięcej. Tak samo działa Orange Warsaw Festival. Obecnie w puli “Final Call” za jednodniowe uczestnictwo w wydarzeniu zapłacimy 419 zł. Koszt karnetu to 639 zł. Jednak mamy możliwość zaoszczędzenia. Po wysłaniu odpowiedniego SMSa z numeru w sieci Orange otrzymamy kod, który obniży ceny o 15%. Oczywiście, prócz standardowych opcji, istnieją również bilety VIP oraz możliwość zakupu wspólnego karnetu na OWF i Open’er Festival w specjalnej cenie. Aktualna tabela cen znajduje się tutaj.


foto: Henry Redcliffe

sb

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?