Parookaville

Legendarny zespół Scooter headlinerem przyszłorocznego Parookaville!

Druga faza lineupu przyszłorocznej edycji festiwalu Parookaville przynosi kilka naprawdę mocnych nazwisk – wśród nich legendarny zespół Scooter.

sunrise

Parookaville to jeden z najszybciej rozwijających się festiwali z muzyką elektroniczną – i to nie tylko w Niemczech, ale i również na całej europejskiej scenie. Podczas piątej, tegorocznej edycji, w ciągu trzech dni wydarzenie odwiedziło blisko 210 tysięcy uczestników – co spowodowało wyprzedanie wszystkich biletów.

Mimo, iż do przyszłorocznej edycji zostało jeszcze trochę czasu, to organizatorzy imprezy przedświąteczny czas przeznaczają na odkrywanie kolejnych kart z artystami, którzy wystąpią na lotnisku w Weeze.

kalendarz

Scooter jednym z headlinerów

Pierwsza faza lineupu, w której nie zabrakło gwiazd muzyki elektronicznej – na czele z takimi tuzami, jak Armin van Buuren i Dimitri Vegas & Like Mike, została ogłoszona kilka dni temu. Teraz organizatorzy podali kolejne aliasy, które uświetnią szóstą edycję Parookaville. Wśród nich prawdziwe gwiazdy – kultowy zespół Scooter, Steve Aoki czy duet Yellow Claw. Nie zabrakło również miejsca dla przedstawicieli muzyki trance czy hardstyle. Listę wszystkich dotychczas ogłoszonych artystów znajdziecie poniżej.

kalendarz

Parookaville 2020 – 2. faza lineup’u

Alle Farben
Armin van Buuren
ATB
Bakermat
Blastoyz
Cosmic Gate
D-Block & S-Te-Fan
Da Tweekaz
Dimitri Vegas & Like Mike

FiNCH ASOZiAL
Gareth Emery
Lari Luke
Lost Identity
Markus Schulz
Neelix
REZZ
Salvatore Ganacci

Scooter
Steve Aoki
Vini Vici
Yellow Claw
Yves V

Ponad 300 artystów

Parookaville 2020 odbędzie się w dniach 17-19 lipca. W ciągu trzech dni na 12 scenach wystąpi ponad 300 artystów z całego świata. Rozmach i wysoki kaliber headlinerów sprawiają, że marka staje się coraz bardziej popularna zarówno w Europie, jak i w Polsce, skąd wyjeżdżają coraz liczniejsze grupy. Przypominamy rzecz jasna o relacji z ubiegłorocznej edycji eventu, przygotowaną przez naszych przyjaciół z Polish Hexagonians.

sunrise

fot. Julian Huke Photography

kalendarz

Total
17
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?