Parookaville

Parookaville jednak nie odbędzie się w 2021. “Niemożliwe jest zorganizowanie tak wielkiej imprezy”

Jeden z największych niemieckich festiwali nie odbędzie się w 2021 roku. W oświadczeniu włodarze Parookaville ogłosili nową datę.

sunrise

Kiedy jakiś czas temu informowaliśmy o możliwości przełożenia Parookaville na wrzesień zakładaliśmy, że letni sezon jest niezagrożony. Teraz jednak organizatorzy niemieckiego eventu, wzorem między innymi EDC Portugal czy Open’er Festival, przenoszą swoją imprezę na 2022 rok.

Plan nie wypalił

O ile Tomorrowland ma jeszcze duże nadzieje na zorganizowanie wrześniowej imprezy, to jego niemiecka konkurencja definitywnie przenosi się na 2022 rok. Jak podają organizatorzy w swoim oświadczeniu, nie są w stanie zorganizować imprezy w tak wielkiej skali, jak miało to miejsce dotychczas. Związku z tym pozostało przełożyć event na kolejny rok.

kalendarz

Do ostatniej chwili cały zespół ciężko pracował, aby przełożyć festiwal na późne lato. Niestety, podobnie jak w przypadku wielu innych promotorów, niemożliwe jest zorganizowanie festiwalu o takiej wielkości zarówno w lipcu, jak i we wrześniu 2021 roku. Razem z wami z niecierpliwością czekamy na Parookaville 2022 w dniach 22-23-24 lipca 2022 r. na lotnisku Weeze.

PAROOKAVILLE

Dear citizens, Due to the ongoing corona pandemic, we have to cancel PAROOKAVILLE 2021 with a heavy heart. 💔 Until…

Opublikowany przez PAROOKAVILLE Środa, 12 maja 2021

Co dalej?

Na chwilę obecną ciężko przewidzieć ruchy kolejnych promotorów. Wielu z nich z podjęciem ostatecznych decyzji wstrzymuje się jak najdłużej, czekając na wytyczne w swoich krajach. Każdy rząd do sprawy podchodzi indywidualnie. W Polsce na chwilę obecną nie ma jeszcze konkretnych wytycznych, dlatego wielu organizatorów nie podjęło jeszcze decyzji. Kiedy to nastąpi – nie wiemy. Mamy jednak nadzieję, że uda się jednak w Polsce coś zorganizować.

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?