Parookaville

Parookaville jak Tomorrowland. Niemiecka impreza również we wrześniu?

Organizatorzy czołowego niemieckiego eventu z muzyką elektroniczną rozważają postąpienie podobnie, jak Tomorrowland.

silesia beats

Jeśli mielibyśmy wskazać czołową niemiecką imprezę z muzyką elektroniczną, to bez wątpienia wskażemy na Parookaville. Niemiecki gigant, który odbywa się od 2015 roku, w krótkim czasie zyskał sporą popularność i renomę w świecie muzyki elektronicznej. Niemiecka impreza, która odbywa się z reguły w połowie lipca, w tym roku może odbyć się nieco później. Twórcy festiwalu poszliby tym samym za przykładem kolegów z Belgii – bowiem Tomorrowland, według obecnych planów, ma odbyć się na przełomie sierpnia i września.

“Nie chcemy rezygnować”

Przeniesienie imprezy na wrzesień daje organizatorom większe pole manewru. Mają oni nadzieję, że do tego czasu będzie zgoda miejscowego rządu na organizację imprez. Chęć zorganizowania Parookaville w tym roku jest spora, jednakże włodarze imprezy zdają sobie doskonale sprawę z faktu, że pierwotny termin (16-18 lipca) jest mało realna do zrealizowania.

silesia beats

Ze względu na trwającą pandemię koronawirusa jest mało prawdopodobne, że PAROOKAVILLE 2021 odbędzie się w dniach 16-17-18 lipca. Ponieważ nie chcemy całkowicie rezygnować z festiwalowego lata 2021, obecnie zastanawiamy się również nad przesunięciem PAROOKAVILLE 2021 na wrzesień.

Parookaville

Dear citizens, due to the ongoing corona pandemic, a regular PAROOKAVILLE 2021 on 16-17-18 July is currently very…

Opublikowany przez PAROOKAVILLE Czwartek, 11 marca 2021

Wrócimy?

Parookaville, zaraz po Tomorrowland i EDC Mexico ma nadzieję, że we wrześniu będzie można już spokojnie zorganizować duże wydarzenia. Z takiego założenia wychodzi też w Polsce agencja Follow The Step, która właśnie ogłosiła część lineupu na sierpniowy FEST Festival. Dobre sygnały docierają też z innych krajów Europy, gdzie powoli obluzowuje się obostrzenia między innymi w Portugali, gdzie imprezy mogą wrócić już w maju. Jesteśmy więc pełni optymizmu i wierzymy w to, że tegoroczny festiwalowy sezon będzie udany.

kalendarz

ultra

Total
21
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?