Pham szykuje collab z IMANU i wokalistą “Supersonic” Skrillexa. Powtórka sukcesu “Movements”?

IMANU zamieścił na swoich social media informację o zakończonym kawałku stworzonym wspólnie z Phamem oraz Josh Panem.

freedom

Pham to polski producent, o którym ostatnio mogli słyszeć głównie fani hip-hopu. Artysta tworzył bity dla raperów takich jak Tymek, Quebonafide czy Taco Hemingway. Jego solowa kariera rozkręciła się za sprawą wydanego w 2015 roku “Movements“, które w tym roku zdobyło w naszym kraju diamentową płytę. Chociaż w ostatnim czasie o pochodzącym z Nysy twórcy więcej słychać w kontekście rapowych produkcji, to po tej bardziej elektronicznej stronie jego twórczości także szykuje się coś ciekawego.

Wschodząca gwiazda DnB…

Informację o zakończonym kawałku z Polakiem zamieścił na swoich mediach społecznościowych IMANU. Jeśli nie słyszeliście jeszcze o tym aliasie, to zachęcamy to jak najszybciej nadrobić. Producent ten w ostatnich latach zaznaczył się jako jeden z największych wschodzących talentów, imponujący oryginalnym sound design’em. Choć pierwotnie był głównie związany z muzyką drum and bass, to ostatnio wydaje przeróżne brzmienia, sięgające od trapu po house.

…i wokalista spod skrzydeł Skrillexa

W utworze weźmie też udział Josh Pan, którego z pewnością kojarzą fani wytwórni OWSLA. Producent ma za sobą współpracę m. in. z samym Skrillexem. Josh udziela się ostatnio przede wszystkim wokalnie, więc zapewne tego możemy się tego spodziewać na nadchodzącym kawałku z Phamem.

Takie połączenie naturalnie rozbudza duże oczekiwania i nie możemy się już doczekać premiery!

freedom

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?