Raban powraca – ale w zupełnie innej odsłonie. Czołówka drum n bass’u wystąpi w stolicy

Marka znana z pierwszych dwóch edycji FEST Festival rusza z serią imprez z czołówką światowej sceny muzyki drum n bass.

sunrise

Dotychczas mianem polskiej stolicy drum and bassu uznawało się Łódź. Ostatnie, jak i nadchodzące miesiące zmieniają ten stan rzeczy, a to wszystko za sprawą Pragi Centrum. Miejsce, w którym w ostatnim czasie prym wiodły brzmienia techno, coraz bardziej otwiera się także na pochodzący z Wysp Brytyjskich gatunek. W ostatnich tygodniach przy Szwedzkiej zagrali Andy C oraz SPOR.

W ramach świątecznego prezentu warszawski klub zafundował fanom bassowych klimatów nie lada prezent. Do gry powróciła bowiem marka Raban, którą możecie znać już z FEST Festivalu. Teraz jednak brand ten będzie funkcjonować jako seria imprez z reprezentantami czołówki muzyki drum n bass.

kalendarz

Macky Gee

Wielką szóstkę drum and bassowych bookingów otwiera Macky Gee. Istna ikona brzmień JumpUp zawita do Warszawy już 30 kwietnia. Brytyjczyk miał zawitać do stolicy w ramach – finalnie – odwołanej imprezy o nazwie Rise and Shine. Jednak co nie się odwlecze, to nie uciecze. Tym razem Brytyjczyk będzie miał okazję zatrząść murami Pragi Centrum.

ultra

Za uczestnictwo w połamanym wieczorze zapłacicie 60 zł. Bilety zakupicie na stronie Going.

Pendulum

Druga w Rabanowej kolejce bookingów stoi legednardna australijsko-brytyjska formacja. W kalendarzu połamanych imprez nie mogło zabraknąć Pendulum, którzy wystąpią w Pradze Centrum w formule DJ setu. Artyści polubili się z polską publiką i szybko powracają na nasze ziemie – zaledwie kilkanaście tygodni po występach na minionej edycji SnowFesta. Autorzy “Watercolor” już 27 maja zawitają do stolicy.

sunrise

Za noc, której głównym punktem będzie set ikonicznego projektu, zapłacicie 80 zł. Bilety zakupicie na stronie Going.

Chase & Status

Wielki powrót po latach. To ich występ był jedną z pierwszych imprez w murach Pragi Centrum – jeszcze przed pandemią, 2019 roku Saul wraz z MC Rage’m rozgrzali stołeczną publikę. Tym razem reprezentacja brytyjskiej formacji zawita z dawką nowego materiału. To wszystko z letnim klimatem w tle. Chase and Status zagrają w Warszawie 15 lipca.

Na platformie Going można już zakupić wejściówki. Na tą przyjemność musimy przeznaczyć 80 zł.

ultra

kalendarz

Netsky

Nadal zostajemy przy wysokich temperaturach – a to dlatego, że sierpniu do pieca w Warszawie dołoży Netsky. Jeden z głośniejszych reprezentantów drum and bassu, który również ma na koncie romanse z bardziej komercyjnymi odmianami elektroniki powraca do Pragi Centrum. Niecałe dwa lata temu Boris zaprezentował się polskiej publice w różnorodnym stylu. W selekcji Belga nie brakowało jego hitów, nowości, jak i mocniejszych, dubstepowych brzmień czy polskiego akcentu w postaci… utworu Maty. Czy twórca “Come Alive” pobije ten występ? O tym przekonamy się już 26 sierpnia.

Bilety dostępne są już w sprzedaży. Pierwsza pula wejściówek dostępna jest w cenie 80 zł.

sunrise

Dimension

Jesień to czas, w którym Dimension lubi wpadać do Polski. Debiutanckie występy Brytyjczyka miały miejsce we wrześniu 2020, a jeden z nich odbył się w Pradze Centrum. Niemal równo trzy lata później artysta wraca na ulicę Szwedzką. Jego oryginalny styl podkreśla i wyróżnia inspiracja klimatami house czy techno, co widać po jego setach. Nowinki jak i swoje hity Dimension zaprezentuje już 22 września.

Wejściówki na to wydarzenie są już w sprzedaży – w cenie od 60 zł.

Sub Focus

Na koniec połamanego maratonu Praga Centrum serwuje nam długo oczekiwany powrót. Ostatni raz widziany w stolicy w 2019 roku Sub Focus był headlinerem imprezy marki Let It Roll w już niedziałającym klubie Iskra. Twórca “Tidal Wave” kazał na siebie czekać aż cztery lata. W międzyczasie Nicolaas połączył siły z Wilkinsonem w ramach projektu “Portals”, wydał kompilację z remiksami swojej twórczości oraz pracował nad solowym materiałem. Już niedługo poznamy pełną zawartość następnego albumu. 20 października na ulicy Szwedzkiej nie zabraknie zarówno jego największych hitów, jak i produkcji z “Ewolve”.

Bilety w cenie od 60 zł dostępne są do zakupu na platformie Going.

kalendarz

Pełny kalendarz imprez pod marką Raban prezentuje się następująco:

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?