Raveboiz remiksuje artystę z labelu Martina Garrixa. Nowy numer nastolatka zyskał support Don Diablo!

Maks z Raveboiz po raz kolejny został uznany przez jedno z największych nazwisk sceny EDM. Jego remix pojawił się w nowym odcinku podcastu Don Diablo.

2sher

Polska scena EDM z dnia na dzień rośnie w siłę. Ostatnio spore sukcesy zbiera chociażby Daav One, którego utwór “I Can’t Take It” nagrany wspólnie z Rave Radio zgarnął duże supporty największych gwiazd, a w przyszłym miesiącu, w labelu Hardwella – Revealed Recordings ukaże się jego collab z Bounce Inc.

Spory sukces spotkał również innego producenta z Polski. Maks Klimek aka Raveboiz zrobił energiczny remix utworu “Overrated” autorstwa EAUXMAR, którego możecie kojarzyć chociażby z wydań w STMPD RCRDS u samego Martina Garrixa.

emuze.me

Raveboiz opowiedział nam co nieco o historii powstania tego remiksu oraz pochwalił się swoim sukcesem, którym jest support od Don Diablo.

Stworzyłem ten remix w kwietniu tego roku na contest który organizowało STMPD Records do oryginalnego numeru. Niestety nie udało mi się go wygrać i pozostał na dysku. Pod koniec wakacji zadecydowałem że wydam go za darmo i roześle promo po DJach z Polski i zza granicy. Ku mojemu niespodziewaniu, remix wpadł w gusta Dona Diablo, który zagrał go w 243 epizodzie Hexagon Radio. Cieszę się, że producenci z zagranicy, jak również koledzy z Polski coraz częściej doceniają to co robię. Wyczekujcie kolejnych produkcji spod mojej ręki!

Maks Klimek aka Raveboiz

Numery kieleckiego producenta grali już między innymi Oliver Heldens, R3HAB, Bingo Players czy Yves V. Do tego grona dołącza szef labelu Hexagon i mamy nadzieję, że lista referencji jeszcze wzrośnie.

Remix Raveboiz znajdziecie w 45:49 minucie 243 epizodu Hexagon Radio.

ultra

emuze.me

Total
2
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?