Ultra Music Festival 2020 – Label Revealed z własną sceną. Czy to tam Hardwell powróci do występów?

Wytwórnia, za którą stoi Hardwell, będzie celebrować dziesięciolecie działalności podczas specjalnej trasy koncertowej. Pierwszy przystanek to Miami.

silesia beats

Mimo, iż Revealed Recordings (przynajmniej naszym zdaniem) lata świetności ma już za sobą, to nadal jest to jedna z najbardziej pożądanych przez producentów wytwórni na świecie. Label stworzony przez Hardwella w przyszłym roku będzie obchodził dziesięciolecie istnienia. Z tej okazji wytwórnia wyrusza w specjalną trasę po całym świecie.

Pierwszy przystanek w Miami

O wyjątkowej trasie dowiedzieliśmy się już w poniedziałek – dzień później ruszyło ujawnianie miejsc, w których odbędzie się celebracja. Inauguracja trasy odbędzie się w nie byle jakim miejscu, bo na Ultra Music Festival. To nie pierwszy raz, kiedy wytwórnia Holendra zawita do Miami. Label już we wcześniejszych latach przejmował scenę UMF Radio. To kolejne już ogłoszenie dotyczące Ultra. Dotychczasowy lineup imprezy wygląda imponująco, ale to jeszcze nie koniec ogłoszeń.

jay_cluss

Będzie wielki powrót Hardwella?

Scena Hardwella na Ultra Music Festival we wcześniejszych latach pokrywała się z występem Robberta. Jak dobrze wiemy, Holender już od ponad roku nie występuje na scenie, mimo iż nie brakowało spekulacji, że powrócił w innej postaci. Ogłoszenie sceny Revealed podsyciło tylko spekulacje odnośnie wielkiego powrotu założyciela wytwórni w 2020 roku. Czy będzie to miało miejsce w Miami? Przekonamy się wkrótce – lecz na chwilę obecną nic na to nie wskazuje.

ultra

Revealed w Polsce?

Na razie poznaliśmy pierwszy z 12 przystanków na trasie holenderskiej wytwórni. Kolejne miejsca będą sukcesywnie ogłaszane. Czy wśród nich będzie Polska? Na chwilę obecną nic na to nie wskazuje, choć kto wie – może zostaniemy pozytywnie zaskoczeni. Mamy polskich producentów, którzy wydawali już swoje utwory u Hardwella, czas więc by wytwórnia zawitała ze swoim show nad Wisłę. Kto wie, być może impreza przybierze formę sygnowanej sceny wytwórni na Sunrise Festival? A może ptrzymamy po prostu osobny event? Nie będziemy też specjalnie zdziwieni, jeśli Polska zostanie pominięta. Na razie jednak nie wyrokujmy i poczekajmy na rozwój sytuacji.

kalendarz

silesia beats

Total
21
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?