9lives z kolejnym singlem w wytwórni Hardwella!

Polski producent wydał nowy utwór w Revealed Recordings. “Can You Feel It” powstało we współpracy z duetem SkyLights i Holendrem o pseudonimie Hypnotune.

kalendarz

To, co kiedyś było chlubnym wyjątkiem, teraz staje się czymś normalnym – polscy producenci regularnie wydają swoje utwory w czołowych światowych wytwórniach, dzięki temu dając swój wkład w rozwój rodzimej sceny EDM. Przykładów chociażby z tego tygodnia nie brakuje – w labelu Lowly swój nowy singiel wydał Emdi, w wytwórni NCS po raz kolejny zameldował się duet 3rd Prototype, natomiast w Future House Music utwór “The Time Has Come” zaprezentowali Matthew Crash i Clarx.

Do tego grona dołącza właśnie Szymon Kozikowski aka 9lives, który po raz drugi w swojej karierze może pochwalić się releasem w wytwórni Revealed Recordings. Utwór nosi tytuł “Can You Feel It” i powstał we współpracy z chińskim duetem SkyLights i holenderskim producentem o pseudonimie Hypnotune.

emuze.me

Osoby znające dyskografię Szymona zaskoczeni nie będą – nowa produkcja zadowoli fanów szwedzkohouse’owego progressive house’u, do którego dwudziestodwulatek powraca po udanym bass house’owym remixie utworu DNFa, Daav One’a i I.GOT.U pod tytułem “Gucci“.

Tym samym Polak powraca do labelu Hardwella praktycznie równo rok po wydaniu “Leave Our Mark”, będącego pierwszym jego numerem, który zasilił katalog wydawniczy dużego EDMowego labelu.

ultra

Utwór właśnie został wydany za darmo w labelu Hardwella – odsłuch znajdziecie poniżej.

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?