rezz hypno

REZZ uruchamia własny label. Czego możemy spodziewać się po Hypnovizion?

Kanadyjsko-ukraińska artystka ma coraz to ambitniejsze plany. Debiutanckie wydanie usłyszymy jeszcze w tym miesiącu.

sunrise

REZZ może zaliczyć ostatnie lata do naprawdę udanych. Jej charakterystyczne utwory i cała otoczka wokół projektu spowodowały, że kanadyjska producentka przebojem wbiłą się do topki bassowych twórców. Po trzecim studyjnym albumie, kolaboracjach z samym deadmau5em i wieloletnim przewodzeniu nurtem midtempo, przyszedł jednak czas na kolejny krok w jej karierze.

Nowy label

Producentka ogłosiła założenie własnego labelu “HypnoVizion”. Nazwa nawiązuje do stylu artystki i daje znać, że możemy spodziewać się tam podobnie hipnotyzujących, basowych brzmień. Nie znamy jeszcze nazwy debiutanckiego wydania, ale wiemy, że ma nadejść jeszcze w tym miesiącu. Będziemy zatem uważnie śledzić nowopowstałe social media wytwórni, a ci najbardziej niecierpliwi mogą zapisać się już również do newslettera na jej oficjalnej stronie.

kalendarz

Nowe kolaboracje w drodze?

Artystka nie kryła podekscytowania nowym krokiem w karierze. Dała znać, że czeka na nas wiele utworów od nowych artystów, a nawet kolaboracje z nimi.

kalendarz

Po latach rozważań w końcu zakładam własną wytwórnię o nazwie HypnoVizion. Z racji tego, że mój harmonogram koncertów stał się bardziej sprecyzowany, mam więcej czasu na skupienie się na innych projektach którymi się pasjonuję. Jednym z nich jest wytwórnia muzyczna! Nie mogę się już doczekać, aż usłyszę wszystkie dobre, nowe utwory od artystów i zagram je w moich setach, a nawet podejmę się z nimi kolaboracji.

Rezz o otwarciu HypnoVizion

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?