Skytech ogłasza zimową trasę po klubach w całej Polsce. Gdzie odbędą się imprezy #HYPE?

Skytech od jakiegoś czasu zapowiadał własny cykl imprez o nazwie #HYPE. Sprawdź, w których klubach zagra zwycięzca Polish DJs Chart.

kalendarz

Mateusz Dziewulski, znany dobrze wszystkim fanom polskiej elektroniki jako Skytech, pełny sukcesów 2019 rok zakończył z mocnym przytupem. Pierwsze miejsce w rankingu Polish DJs Chart pokazało, jak silna jest jego marka na rodzimej scenie. Autor takich hitów, jak “Tiger” czy “Kundalini“, postanowił jednak iść za ciosem, otwierając nowy rok równie mocnym akcentem. Od jakiegoś czasu na jego social mediach mogliście zobaczyć kampanię teasującą nowy projekt Polaka, noszący nazwę #HYPE. Dość tajemnicze dotąd karty zostały odsłonięte w ostatnich dniach – chodzi bowiem o zimową trasę koncertową.

W jakich klubach pojawi się Skytech?

Na facebookowych wydarzeniach sygnowanych marką #HYPE podane były same nazwy miast, które w ramach trasy odwiedzi Skytech. Wszystko to jednak bez konkretnych adresów – co zmieniło się dziś Poniżej znajdziecie pełną listę klubów – wśród nich aż dwa Poznańskie, konkretnie Pacha i otwierający się na dniach X-Demon.

kalendarz

11 stycznia – Holidays Orchowo
18 stycznia – Sydney Zarzecze
25 stycznia – Bohema Siedlce
31 stycznia – X-Demon Poznań
1 lutego – Ex Club Mieleszyn
8 lutego – Explosion Warszawa
15 lutego – Skylab Jelenia Góra
22 lutego – Explosion Radom
29 lutego – Eska Śrem
14 marca – Pacha Poznań

ultra

Trasa startuje w tym tygodniu od występu w powracającym po przerwie klubie Holidays Orchowo. Następnie Skytecha będzie można posłuchać w wielu innych punktach na klubowej mapie Polski. Jeśli jeszcze nigdy nie mieliście okazji przeżyć imprezy z Mateuszem na własnej skórze, to warto skorzystać z tej okazji.

Wielki finał w zupełnie innym stylu

Ostatni z występów będzie miał miejsce 14 marca w klubie Pacha Poznań. Set kończący cykl imprez mocno będzie się różnił od poprzednich. Pierwsza sprawa to jego długość. Producent z wytwórni CYB3RPVNK zagra bowiem seta w formule open-to-close – a więc od początku do końca imprezy. Różnice będą leżeć także w warstwie muzycznej – klasyczny repertuar zostanie bowiem zastąpiony zupełnie innymi brzmieniami i smaczkami.

kalendarz

Jaki był cel stworzenia #HYPE?

Jak twierdzi sam twórca, połączenie wszystkich zbliżających się imprez w spójny cykl pozwoli mu w lepszym stopniu poinformować swoich fanów o nadchodzących występach. Dodatkowo, na koniec trasy, w sieci pojawi się mała niespodzianka, o której poinformujemy Was już wkrótce.

Trasa #HYPE to tylko jedna z wielu atrakcji, które czekają klubowiczów podczas rozpoczętego już karnawału. Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem – przygotowaliśmy dla Was bowiem specjalny przewodnik imprezowy.

kalendarz

ultra

kalendarz

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?