Przed nami gorący karnawał! Oto przewodnik po najciekawszych imprezach

Tegoroczny karnawał jest naprawdę gorący pod względem natężenia mocnych imprez z EDMem. Postanowiliśmy w jednym miejscu zebrać wszystko, co warte uwagi!

kalendarz

Rok 2020 już się rozpoczął, a wraz z nim – karnawał. Organizatorzy imprez – tak klubowych, jak i halowych – prześcigają się w bookingach i pomysłach na przyciągnięcie do siebie entuzjastów różnorakich brzmień muzyki elektronicznej. Tegoroczny sezon klubowy obfituje w mocne imprezy, a my postanowiliśmy zebrać to, co najciekawsze, w jednym miejscu.

Co ważne – lista w miarę potrzeb będzie aktualizowana, dlatego warto, abyście zaglądali tu co jakiś czas. No ale dobra – bez zbędnego przedłużania, zaczynajmy!

kalendarz


Skytech podkręca hype i wyrusza w karnawałową trasę…

Zwycięzca pierwszej edycji Polish DJs Chart nie próżnuje i rozpoczyna 2020 rok z wysokiego “C”. Już w najbliższy weekend rozpocznie się jego zimowa trasa pod nazwą “#HYPE“. Więcej na jej temat opowiemy Wam w osobnym tekście (kiedy tylko go opublikujemy, tutaj znajdzie się do niego odnośnik). Na ten moment jednak mowa jest o 10 lokalizacjach:

kalendarz

11 stycznia – Orchowo
18 stycznia – Zarzecze
25 stycznia – Siedlce
31 stycznia – Poznań
1 lutego – Mieleszyn
8 lutego – Warszawa
15 lutego – Jelenia Góra
22 lutego – Radom
29 lutego – Śrem
14 marca – Poznań

Szczególnie zwracamy uwagę na tę ostatnią datę. Występ zamykający trasę będzie wyjątkowy, bowiem będzie to set w formule “open-to-close”. Innymi słowy, Skytech będzie stacjonował za deckami od początku imprezy aż do jej końca. Zapowiada się ciekawie!

sunrise


…tak, jak FRKNTN

Interesująco jest również w stajni FRKNTN. DNF, I.GOT.U oraz Twisterz już po raz drugi wyruszyli w karnawałową trasę po klubach. Za nimi są już dwie imprezy, w Krzyżanowicach i Lesznie – jednak to dopiero początek zabawy. O szczegółach FRKNTN On Tour możecie poczytać pod tym linkiem.


Spinnin’ Sessions po raz pierwszy w Polsce

To się nazywa wejście z buta w 2020 rok! Agencja PMG Group już od dłuższego czasu przebąkiwała o projekcie ściągnięcia marki Spinnin’ Sessions do Polski. Na szczęście co się odwlecze, to nie uciecze – i dzięki temu już 17 stycznia w klubie Discoplex A4 w Pietnej światowy brand zanotuje swój polski debiut. Za deckami zameldują się Steff da Campo, Ibranovski oraz Moguai, a więcej szczegółów na temat imprezy znajdziecie pod tym linkiem.


X-Demon Poznań otwiera swoje podwoje – mimo pożaru

Święta Bożego Narodzenia były bardzo burzliwe dla właścicieli poznańskiego klubu X-Demon. W nocy z 23 na 24 grudnia doszło bowiem do pożaru, o którym więcej przeczytacie tutaj.

Na szczęście nawet taka okoliczność nie przeszkadza włodarzom w tym, aby zaplanowane otwarcie zrealizować w odpowiednim terminie. Wielki start już 17 stycznia – na pierwszy ogień idzie ekipa FRKNTN. Podczas kolejnych imprez zagrają chociażby Slider & Magnit, DJ Kuba & NEITAN, Richard Durand oraz zapowiadany jeszcze przed ogłoszeniem daty otwarcia DJ Kris. Innymi słowy – poznańska scena klubowa będzie areną mocnej konkurencji!

kalendarz

kalendarz


DJ Kuba & Neitan i Madison Mars we Wrocławiu

Grubo będzie także we wrocławskim X-Demonie. Właśnie tam 10 stycznia swoje 10. urodziny będzie obchodzić duet DJ Kuba & Neitan. Jak sugerują sami jubilaci, będzie to “melanż ostateczny“. Więcej info na wydarzeniu Facebook’owym.

Grubo będzie też tydzień później – i tutaj ukłon w stronę Polish Hexagonians. Po raz kolejny bowiem nasz kraj odwiedzi Madison Mars, który – tym razem już znany jako twórca radiowych hitów – zagra 17 stycznia. Szczegóły – a jakże – na Facebook’owym wydarzeniu.


The Thrillseekers w dwóch odsłonach

Wielkopolska jest naprawdę obfita w ciekawe, elektroniczne imprezy. Kolejną z nich jest już 36. edycja We Love Trance. Tym razem headliner naprawdę godny – bowiem klubem Poruszenie zatrzęsie The Thrillseekers. Postać dobrze znana fanom trance’u zagra aż 2 sety – jeden pod głównym aliasem, a drugi jako Hydra. Takie rzeczy nie zdarzają się często!

Support również na poziomie – między innymi Matt Bukovski oraz Sodality. Wejściówki w cenie 35 złotych będą do kupienia na wejściu. Więcej szczegółów odnośnie lineupu, a także aspektu charytatywnego eventu, znajdziecie na Facebook’owym wydarzeniu.

sunrise


DJ W zaprasza do wehikułu czasu

Noc Andrzejkowa była z pewnością bardzo gorąca dla wielkopolskich fanów klimatów retro – wtedy to w Starym Dworcu PKP w Poznaniu podczas imprezy spod marki “Retrospekcja” wystąpił nie kto inny, jak DJ Kris. Kolejna edycja przyniesie występ kolejnego weterana sceny – tym razem w poznańskim klubie Kosmos za deckami zamelduje się DJ W. Kultowa postać sceny klubowej, tworząca również duet DUSS, odkurzy stare i dobre sztosy – jako, że jego występ odbędzie się w formule “classic set”.

Parkiet przed gwiazdą wieczoru rozgrzeją rezydenci serii. Bilety w cenie 20 zł będzie można kupić przy wejściu do klubu. Więcej istotnych informacji znajdziecie na Facebook’owym wydarzeniu.


Malaa gwiazdą 25. urodzin klubu Holidays

Club Holidays Orchowo w nowy etap swojej działalności wszedł na odpowiedniej prędkości – a świadczy o tym chociażby planowana na 1 lutego impreza z okazji 25. urodzin. Gwiazdą wieczoru będzie filar kwartetu Pardon My French – Malaa. Kilka dni temu opublikowane zostały szczegóły dotyczące imprezy. Dowiedzieliśmy się chociażby, że nie będzie przedsprzedaży, dlatego warto będzie zawitać do Orchowa zawczasu. Więcej szczegółów w naszym artykule na ten temat.

Już teraz zapowiadamy, że wkrótce będziemy mieli dla Was do rozdania kilka wejściówek na to wydarzenie. Śledźcie nasze social media!


Tranceformations powraca do “Stulatki”

Pierwszą dużą imprezą, na której zawitaliśmy w 2019 roku, było Tranceformations. Impreza, z racji remontu Hali Stulecia, przeniesiona została do toruńskiej Areny. W 2020 roku jednak wszystko wraca do normy i 8 lutego trancemaniacy znów zawitają do wrocławskiej “Stulatki”. Jednym z poważnych argumentów za tym, aby odwiedzić to wydarzenie, jest chociażby występ 4 Strings wraz z wokalistką Susanne Teutenberg. Tak, tą od “Take Me Away”.

Agencja Euforia Festivals – jak co roku – zabookowała także tajemniczego “ktosia”, którego personalia poznamy dopiero wtedy, kiedy wejdzie na scenę. Zapowiada się więc naprawdę ciekawa noc, odnośnie której więcej szczegółów znajdziecie w naszym tekście, opublikowanym przy okazji ogłoszenia lineup’u.


22 lata legendarnego Ekwadoru

Tej marki nie trzeba nikomu przedstawiać. Klub Ekwador Manieczki dla tzw. “starej gwardii” jest już miejscem kultowym. Tej zimy miejsce, z którego wyszła inicjatywa znana teraz jako Sunrise Festival obchodzić będzie swoje 22. urodziny. Lineupu jeszcze nie znamy, ale może być ciekawie – a po szczegóły wchodźcie na Facebook’owe wydarzenie.

kalendarz


No to co, macie już swoich faworytów? Jeśli tak, to podzielcie się nimi na #shiningbeatsfam – naszej Facebook’owej grupie. Kto wie, może znajdziecie tam kompana do wspólnej zabawy 😉

foto: Studio HDN

kalendarz

Total
26
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?