Sunrise Festival 2019 – Do lineup’u dołącza Joris Voorn!

Do lineup’u tegorocznej edycji imprezy dołącza holenderski DJ i producent, który ma smykałkę do tworzenia podczas występów niesamowitego klimatu.

sunrise

Mamy pierwszy dzień marca, a to tradycyjnie oznacza start sprzedaży biletów na Sunrise Festival 2019! To wydarzenie, będące w praktyce istnym must have dla fana muzyki elektronicznej z tej części świata, sprawia całkiem pozytywne wrażenie, głównie za sprawą ogłaszanych dotąd artystów. Nie zmienia to faktu, że coraz większa ilość osób po prostu chce więcej.

Akcja w tym wypadku równa się reakcji – tak więc czas na piąte ogłoszenie artysty na Sunrise Festival 2019. Do listy płac dołącza Joris Voorn!

kalendarz

Prawdziwy wirtuoz house’owych i deepowych brzmień. Holenderski DJ i producent już od najmłodszych lat pielęgnował swoją pasję do muzyki, ucząc się gry na gitarze i skrzypcach. W muzyce elektronicznej zakochał się dzięki radiu.
Młody Joris poszedł w ślady swojego brata i postanowił zostać DJ-em, jednakże chciał czegoś więcej i w ten sposób zaczął produkować swoje pierwsze utwory. Dzięki temu powstał jego największy hit „Ringo”, który cieszy się ponad piętnastoma milionami odtworzeń w serwisie Spotify.
Sety artysty to gwarancja niesamowitego klimatu, który pozwoli na chwilę zapomnieć o otaczającym nas świecie. Joris Voorn zagra podczas Sunrise Festival po raz pierwszy od 2010 roku. Jego występ odbędzie się w ramach drugiego dnia imprezy (a więc w sobotę, 20 lipca) na Black Stage.

kalendarz

Tym samym mamy już pewien przegląd artystów, którzy zagrają dla Was w Podczelu. Są to:
Armin van Buuren
The Chainsmokers
Tchami b2b Malaa
Adam Beyer b2b Ida Engberg
Joris Voorn

WAŻNA INFORMACJA – Sprzedaż biletów już ruszyła! Szczegóły dotyczące samych wejściówek znajdziecie tutaj, natomiast jeśli interesuje Was kwestia SunCity, to zajrzyjcie tutaj. Wszystko to możecie kupić już teraz na sunrisefestival.pl! Obserwujcie uważnie facebook’owe profile Shining Beats oraz Sunrise Festivalu, by być na bieżąco.

sunrise

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?