Sunrise Festival 2019 – Adam Beyer i Ida Engberg pierwszymi artystami na Black Stage!

Jedyne w swoim rodzaju techno małżeństwo pojawi się w Podczelu podczas drugiego dnia imprezy, na scenie Black Stage, pełnej undergroundowych brzmień.

sunrise

Ubiegłoroczna edycja Sunrise Festival zachwyciła wielu fanów bardziej undergroundowych brzmień nową sceną. Umiejscowiona w lesie Dark Stage gościła czołowe postaci mrocznego grania – między innymi Eric Prydz, Booka Shade oraz Fritz Kalkbrenner.

Jako, że w tym roku festiwal ma zaoferować swoim gościom aż pięć scen, to i dla techno grania miejsca sporo – co nas niewątpliwie cieszy. Szczególnie, że wysoki poziom artystów jest gwarantowany już od pierwszego ogłoszenia! Undergroundową delegację do Podczela otwiera bowiem jedyne w swoim rodzaju techno małżeństwo – Adam Beyer i Ida Engberg!

kalendarz

On – założyciel legendarnego labelu Drumcode, twórca “Your Mind” – jednego z niewielu undergroundowych numerów, które śmiało można nazwać klubowymi przebojami.
Ona – DJka z pasji, swoje pierwsze kroki stawiała już jako osiemnastolatka w jednym z popularnych szwedzkich klubów. Od tamtej pory współpracowała z takimi artystami, jak Björk, Eric Prydz czy Roger Sanchez.
Małżonkowie, których połączyła miłość do muzyki Techno zagrają w Podczelu seta back2back. Nie zabraknie w nim dźwięków, które znajdą swoich zwolenników nawet wśród największych koneserów. Adam Beyer i Ida Engberg zameldują się tego lata podczas Sunrise Festival 2019 na scenie Black Stage. Podczas ich występu stracicie swoje zmysły!

ultra

To nie jedyne dzisiejsze ogłoszenie – wcześniej potwierdzono występy The Chainsmokers oraz Armina van Buurena. Kolejni artyści będą ogłaszani już wkrótce.

Już jutro poznacie ceny biletów, natomiast dzień później – w piątek, 1 marca – rozpocznie się ich sprzedaż. Mamy nadzieję, że dzisiejsze informacje zachęciły Was do kupna wejściówek. W przeciwnym razie polecamy czekać na kolejne ogłoszenia – na tegorocznej edycji Sunrise Festival każdy fan EDM znajdzie coś dla siebie!

sunrise

kalendarz

Total
20
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?