Poznaliśmy szczegóły trzech z sześciu scen Sunrise Festival 2020. Będzie dużo nowości!

Atmosfera przed pierwszymi lineupowymi ogłoszeniami Sunrise Festival 2020 jest coraz gęstsza. Poznaliśmy już gatunki, które będą rządzić na 3 z 6 scen.

sunrise

Długo trzeba było czekać na pierwsze szczegóły dotyczące tegorocznej edycji Sunrise Festival. Jednak w ubiegłą niedzielę maszyna w końcu ruszyła – dzięki temu dowiedzieliśmy się, że w tym roku w kołobrzeskim Podczelu stanie nie 5, a 6 scen. Do startu sprzedaży biletów mamy poznać pierwsze nazwiska z liczącego ponad 100 artystów z Polski i zagranicy lineupu. Zanim jednak do tego dojdzie, poznamy szczegóły odnośnie tego, co będzie na poszczególnych scenach grane.


Dołącz do naszego Sunrise’owego wydarzenia na Facebooku


Blue Stage to muzyka trance

Na ten moment przedstawione zostały trzy z sześciu scen. Na pierwszy ogień poszła Blue Stage – w pełni poświęcona muzyce Trance. Tutaj – podobnie, jak w roku ubiegłym – będzie też miejsce niedzielne The History Of Sunrise, na którym zagrają DJ Kris i zaproszeni goście.

kalendarz


Na Silver Stage dużo nowości

Następnie przedstawiona została Silver Stage – na której codziennie będzie dziać się coś innego. Pierwszy dzień upłynie pod znakiem muzyki Bass House, w sobotę zaś będzie rządzić Hardstyle. Co ciekawe, nie będzie to zwykłe show – jak czytamy w ogłoszeniu organizatorów, tego dnia na scenie pojawią się…

ultra

największe gwiazdy, które zagrają pod świetnie znaną marką

Sunrise Festival

Innymi słowy – w sobotę Silver Stage przejmie duży, znany wśród fanów hardów brand. No ale właśnie, jaki? W internecie spekuluje się o takeoverze Q-Dance – opcją alternatywną jest też I AM HARDSTYLE. Jak będzie ostatecznie? Przekonamy się wkrótce.

Najostrzej jednak będzie w niedzielę. Wtedy to na Silver Stage usłyszymy nieobecne dotychczas podczas “festiwalu wschodzącego słońca”, szeroko pojęte Bass Music – czyli klimaty dubstepowe, trapowe i drum’n’bassowe.

sunrise


White Stage to house… i nie tylko

Ostatnią na ten moment opisaną sceną jest White Stage. Tutaj zmian zbyt wiele nie będzie – w piątek i sobotę rządzić tu będzie szeroko pojmowany House, zaś w niedzielę za deckami pojawią się artyści grający mainstage’owe odmiany EDM.


Jest ciekawie!

Jak widać – ciekawie jest już teraz, i to jeszcze przed pierwszymi ogłoszeniami lineupowymi. W najbliższych dniach poznamy charakterystykę pozostałych trzech scen. Największą niewiadomą jest rzecz jasna Sun Stage. Czego będziemy mogli się tam spodziewać? Odpowiedź poznamy lada dzień!

Przypominamy – Sunrise Festival 2020 odbędzie się w dniach 24-26 lipca 2020 roku.

ultra

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?