Oto szczegóły wszystkich scen tegorocznego Sunrise Festival. No dobra – prawie wszystkich

Organizatorzy Sunrise Festival to, jak się okazuje, nieźli kawalarze, którzy postanowili pograć z fanami w kotka i myszkę

sunrise

Emocje wokół tegorocznej edycji Sunrise Festival nie maleją. Nic dziwnego – cierpliwość tysięcy fanów kołobrzeskiego eventu była przez ostatnie miesiące dość mocno nadszarpywana. Jednak bliżej końca lutego, z lakonicznych i enigmatycznych teaserów organizatorzy przeszli do konkretów. W ubiegłą niedzielę chociażby w świat poszła informacja o powiększeniu puli scen – z pięciu w roku ubiegłym do sześciu w tym roku.


Dołącz do naszego Sunrise’owego wydarzenia na Facebooku


W tym tygodniu social media imprezy zostały zdominowane przez informacje o charakterystyce gatunkowej każdej z instalacji, które staną na lotnisku w Podczelu. I tak:

kalendarz

– na Blue Stage usłyszymy muzykę trance, w niedzielę odbędzie się tam The History Of Sunrise
– na White Stage w piątek i sobotę będzie rządzić szeroko pojęty house. W niedzielę za to zagrają tam artyści reprezentujące mainstreamowe gatunki EDM
– Silver Stage to bass house w piątek, hardstyle pod światową marką w sobotę i bass music (dubstep, drum n bass) w niedzielę.

Więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem.

ultra

Dwukrotnie większa niż rok temu Red Stage z występami live

Pozostałe sceny również ciekawią. Przykładowo Red Stage, na której przez pierwsze dwa dni imprezy zobaczymy EDMowe gwiazdy największego formatu – podobnie, jak podczas edycji ubiegłorocznej. Trzeciego dnia za to lineup wypełnią elektroniczne live acty.

Zmianie ma ulec rozmach sceny, która – jak zapewnia agencja MDT – ma być dwukrotnie większa niż instalacja z roku ubiegłego, która wyglądała następująco:

sunrise

Obraz może zawierać: noc i tłum

Black Stage pod znakiem światowych brandów techno

Fani tech house‘u i techno również nie pozostaną zostawieni samopas – ci będą mogli się cieszyć z Black Stage. Tam przez wszystkie trzy dni nie zabraknie bardziej undergroundowych klimatów. Ciekawie będzie szczególnie w piątek i niedzielę – bowiem właśnie wtedy tym obszarem imprezy zawładną światowe marki związane z mroczniejszymi klimatami. W ubiegłym roku mieliśmy do czynienia z takeoverem ANTS, a o tym, co organizatorzy szykują na ten rok, przekonamy się wkrótce.

Co usłyszymy na Sun Stage?

No i tutaj zaczyna się najzabawniejsza część artykułu. Organizatorzy Sunrise Festival to, jak się okazuje, nieźli kawalarze, którzy postanowili pograć z fanami w kotka i myszkę. Podczas, gdy wszyscy spodziewali się wieści odnośnie tego, co na Sun Stage będzie grane, post na social mediach wydarzenia brzmi następująco:

Niech ta scena będzie dla Was niespodzianką

Sunrise Festival

No dobra, pozostaje więc czekać 😉

ultra

kalendarz

Sprzedaż biletów już za tydzień. Kiedy lineup?

Pierwsi artyści z tegorocznego lineupu zostaną podani do publicznej wiadomości na dniach. Będzie to mieć miejsce jeszcze przed startem sprzedaży biletów – czyli przed 1 marca.


Dołącz do naszego Sunrise’owego wydarzenia na Facebooku


Sunrise Festival 2020 odbędzie się w dniach 24-26 lipca 2020 roku w kołobrzeskim Podczelu. Jeśli jesteście ciekawi, jak było w roku ubiegłym, to zajrzyjcie do naszych relacji tekstowych – odpowiednio z dnia pierwszego, drugiego i trzeciego.

sunrise

foto: Gromysz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?