Swedish House Mafia wystąpi na Ibizie! Czy zobaczymy ich także na Ultra Europe?

Szwedzkie trio ogłosiło na Instagramie kolejne miejsce, w którym odbędzie się ich występ. Chodzą także pogłoski o kolejnych wielkich destynacjach zespołu…

kalendarz

Swedish House Mafia będzie najgłośniejszym EDMowym aliasem w tym roku – i wiemy to już teraz. Sporo emocji niesie ze sobą każdy nius związany ze szwedzkim trio, które w ubiegłym roku postanowiło zaskoczyć wszystkich obserwujących Ultra Music Festival i swoim niesamowitym występem zakończyć jubileuszową, 20. edycję festiwalu.

Dotychczas zostało już ogłoszonych kilka miejsc, o które zahaczy trasa koncertowa. Axwell, Sebastian Ingrosso i Steve Angello rozpoczną tour w Sztokholmie, gdzie podczas majówki zagrają aż trzykrotnie – kolejne stacje to Mexico City, duński festiwal Tinderbox, norweski Stavernfestival, Weekend Festival odbywający się w Finlandii, austriackie Frequency Festival oraz brytyjski festiwal Creamfields. Jakiś czas temu pisaliśmy też o kolejnej nieogłoszonej oficjalnie destynacji – szwajcarskim Zürich Openair Festival.

kalendarz

Do wyżej wymienionej listy dołącza kolejne miejsce – mianowicie Ibiza, a więc stolica letniego clubbingu, gdzie w licznych klubach podczas sezonu występują najistotniejsze postaci sceny muzyki elektronicznej.

ultra

Kultowe trio pojawi się na Białej Wyspie w piątek, 26 lipca. Nie wiemy na ten moment, w którym klubie będzie można posłuchać Szwedów. Niemniej warto mieć na uwadze tę datę, jeśli chce się wybrać na Ibizę w celu dobrej zabawy, ale – i o tym trzeba pamiętać przede wszystkim – wyczyszczenia do cna swojego portfela.

Marketingowcom SHM trzeba przyznać jedno – potrafią naprawdę mocno podgrzać afmosferę – kolejne ogłoszenia występów są poprzedzane nie tylko, jak w tym wypadku, ogłoszeniem na Instagramach artystów, ale także rozwieszeniem plakatów w mieście, w którym odbędzie się koncert – wcześniej w taki sposób obwieszczony został występ w Mexico City, zaś w tym tygodniu pojawiła się zapowiedź odnosząca się do chorwackiego Splitu, co może oznaczać tylko jedno – występ Szwedów na Ultra Europe.

kalendarz

Plotki mówią także o tym, że panowie zakończą swoim występem drugi weekend tegorocznego festiwalu Tomorrowland. Zapowiada się więc na to, że temat Swedish House Mafii jeszcze nieraz wróci na tapet i przyniesie nie lada emocje wszystkim, którzy lubią twórczość tego trio.

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?