Po co jeden koncert, skoro można zagrać trzy? Taylor Swift na dłużej zawita do Polski

Ogłoszony na 2 sierpnia koncert Taylor Swift w Polsce spotkał się z takim zainteresowaniem, że odbędą się jeszcze dwa dodatkowe.

kalendarz

Amerykańska gwiazda sceny pop aktualnie przeżywa największy moment w swojej karierze. Taylor Swift ruszyła z “The Eras Tour”, która cieszy się rekordowym zainteresowaniem. Kupno biletów na każdy występ z pierwszej odnogi trasy kończyło się w mgnieniu oka, a oblężenie fanów blondwłosej artystki zawieszały serwery Ticketmastera. Nabycie wejściówek było loterią, a tylko nieliczni je zdobyli. Mania na punkcie autorki “Shake It Off” wybuchła do tego stopnia, że tysiące osób, którym nie udało się nabyć upragnionych miejsc przybywa pod arenę, by posłuchać popisów idolki z zewnątrz.

Zespół wokalistki, widząc jakie poruszenie wywołuje “The Eras Tour”, nie mógł zostawić międzynarodowych fanów bez koncertów podsumowujących dotychczasową twórczość Swift. Wśród krajów, które za rok odwiedzi gwiazda, nie zabrakło Polski. Na naszych łamach informowaliśmy o ogłoszeniu jej pierwszego koncertu na Stadionie Narodowym. Jednak debiut Taylor w Polsce nie poprzestanie na jednym występie. Poznaliśmy dwie dodatkowe daty oraz zespół, który wystąpi przed amerykańską artystką.

emuze.me

Początek sierpnia z Taylor

Pierwotnie Taylor Swift miała odwiedzić Stadion Narodowy jedynie 2 sierpnia. Z okazji ogłoszenia pierwszej daty otwarto zapisy na sprzedaż biletów, która została zamknięta 23 czerwca. Kilka dni później – 27 czerwca – organizator poinformował o dodatkowej dacie koncertu. Jednak dwa występy okazały się niewystarczające. 5 lipca agencja AlterArt przekazała wieść o trzecim przystanku w Polsce w ramach “The Eras Tour”. Finalnie amerykańska artystka przejmie stołeczną arenę w dniach 1, 2 i 3 sierpnia 2024 roku. Polowanie na bilety będzie miało miejsce 12 lipca tylko dla grona osób, które po rejestracji otrzymają kod dostępu do zamkniętej sprzedaży.

Jednak na tym nie kończą się dobre wieści. Ogłoszono support sierpniowych koncertów Taylor. Przed Swift podobnie jak na amerykańskiej odnodze trasy zagra Paramore. Hayley Williams wraz z zespołem będzie otwierać wszystkie polskie występy.

ultra

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?