The Chainsmokers i Illenium ruszają ze wspólnym projektem! Pierwszy singiel zaprezentowali podczas Ultra Miami

Nowy singiel i nowy projekt. Amerykanie łączą siły i zapowiadają wspólną trasę koncertową.

sunrise

Za nami jeden z najbardziej wyczekiwanych weekendów przez fanów muzyki elektronicznej. W Miami zakończyła się kolejna edycja Ultra Music Festival, która przyniosła nam dużo muzycznych premier, między innymi wspólny utwór Sikdope’a z Tiesto czy kolejną produkcję Martina Garrixa z Matisse & Sadko. W tyle nie zostają również The Chainsmokers i Illenium, którzy nie tylko zaprezentowali światu nowy singiel, ale też ogłosili powstanie nowego projektu.

kalendarz

kalendarz

Nowy track od trójki Amerykanów prawdopodobnie będzie nosił nazwę “Take Away”. Jak można wyczytać w sieci wokalu użyczyła Emily Warren, która już wcześniej pojawiała się w produkcjach The Chainsmokers. Premierowa produkcja to dobry kandydat na czołówki radiowych list przebojów. Usłyszycie w nim chwytliwy wokal, wpadający w ucho bit i porywające syntezatory. My jesteśmy na tak!

sunrise

To jednak nie koniec nowości. Chwilę po zagraniu nowego utworu The Chainsmokers i Illenium ogłosili, że połączą siły i będą pracować we wspólnym projekcie o nazwie “BIG CITY DREAMIN”. Plany są ambitne – panowie zapowiedzieli między innymi trasę koncertową. Niestety na razie nie znamy więcej szczegółów. Wiadomo jednak, że szykują się kolejne kolaboracje Amerykanów.

kalendarz

kalendarz

źródło: youredm.com

Pozostaje nam więc czekać na więcej informacji dotyczącej nowej grupy, koncertów i utworów. Zanim to jednak nastąpi polecamy wrócić na chwilę do słonecznego Miami i sprawdzić wyjątkowy set The Chainsmokers, którzy z przytupem zamknęli tegoroczną edycję Ultra Music Festival. Przypominamy, że Alex i Andrew tego lata odwiedzą również Polskie morze i zagrają na Sunrise Festival. Bilety na to wydarzenie możecie wygrać na naszym Facebooku.

sunrise

kalendarz

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?