Tom Swoon wydał nowy remix, odsiadując karę pozbawienia wolności

My również niedowierzamy. Pod aliasem, który z powodu spowodowania przez Doriana T. śmiertelnego wypadku został zamknięty, pojawił się zupełnie nowy numer.

sunrise

Wszyscy doskonale pamiętamy tragiczną sytuację sprzed niemal dwóch lat, kiedy to Tom Swoon – wówczas czołowy polski artysta EDM – spowodował pod wpływem alkoholu śmiertelny wypadek w Kliniskach Wielkich w województwie zachodniopomorskim. W marcu tego roku Dorian T. usłyszał prawomocny wyrok pięciu lat i ośmiu miesięcy więzienia.

Producent będąc w areszcie napisał list, w którym wyjaśnił całą sprawę i oświadczył, że kończy działalność pod aliasem Tom Swoon, a po wyjściu z więzienia nie wróci do świata muzyki. Mając w pamięci to wszystko byliśmy – delikatnie mówiąc – zdziwieni, kiedy to na profilu Toma Swoona na portalu Spotify pojawił się… zupełnie nowy track.

kalendarz

Chodzi tu o podpisany właśnie aliasem Doriana remix do wydanego w 2016 utworu “Colors”, który oryginalnie wyprodukował Van Snyder. Co ciekawe, utwór ten na portalach streamingowych do znalezienia jest już od 17 sierpnia – różnica polega jednak na autorze, którym jest… Klaas N Mind – i to mimo tego, że utwory te w żaden sposób się od siebie nie różnią! Cytując klasyka…

kalendarz

A tak całkowicie serio, to naprawdę ciężko wytłumaczyć to, dlaczego oficjalnie wydany na portalach streamingowych został remix przypisywany pod zamknięty przez samego twórcę (który notabene odsiaduje wyrok pozbawienia wolności) alias Tom Swoon.

Niemniej koniecznie polecamy sprawdzić ten track, i to nie tylko z czystej ciekawości ale również dlatego, iż jest to naprawdę kapitalny utwór w starym, progresywnym stylu, z którego przecież Tom Swoon był znany. Sprawie z pewnością będziemy się przyglądać.

sunrise

https://youtu.be/BzI9reTJ-HA

kalendarz

Total
22
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?