Tomorrowland 2019 – Rozpiska godzinowa imprezy!

Jubileuszowe Madness startuje już za chwil parę. Organizatorzy Tomorrowland właśnie opublikowali timetable dla wszystkich szesnastu scen.

sunrise

Do jubileuszowej, 15. edycji jednego z najbardziej popularnych festiwali muzyki elektronicznej pozostało niewiele czasu. Mimo, iż nadal nie wiemy kto zaprezentuje specjalny set na zakończenie obu weekendów, to już teraz wszyscy wybierający się na Tomorrowland mogą powoli planować pobyt w Boom. Rozpiska głównej sceny została podana jakiś czas temu, teraz otrzymaliśmy timetable pozostałych scen.

W pierwszy piątek madness fanów Erica Prydza zadowoli dwugodzinny występ Szweda na zakończenie dni na scenie sygnowanej swoim nazwiskiem. Będzie to jednocześnie premiera nowej scenicznej instalacji “EPIC 5.0”. Swoją scenę zamknie również Martin Garrix, który w tym roku nie wystąpi na Main Stage. W czasie jego występu na głównej scenie Tomorrowland zagrają Tiesto i The Chainsmokers, co wielu fanów z pewnością zasmuci. Na STMPD RCRDS zagra również nasz rodak Blinders we wspólnym secie z duetem TV Noise. Początek ich seta przewidywany jest na 15:30. Dzień później na scenie Dirtybird w półtoragodzinnym secie swoje umiejętności zaprezentuje szczeciński duet catz n dogz.

kalendarz

Do niecodziennej sytuacji dojedzie w niedzielne popołudnie, bo to wtedy o 17:30, za deckami jednej ze scen stanie nie kto inny jak Paris Hilton. W drugi weekend także nie brakuje atrakcji – właśnie wtedy swoje sceny zaprezentują Hexagon, Heldeep, Axtone czy A State of Trance.

ultra

Całą godzinową rozpiskę obu weekendów znajdziecie tutaj.

kalendarz

sunrise

Total
38
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?